Haagse Bomenbuurt in rep en roer: opvang voor daklozen in Willem Dreeshuis
reageerBewoners van de Beeklaan zijn in rep en roer vanwege het daklozencentrum dat over een maand al in het Willem Dreeshuis komt. De gemeente Den Haag gaat in de stad meer van dit soort centra openen, waar daklozen een nieuwe kans krijgen op eigen woonruimte.
De brief aan de kinderrijke buurt, waarin de gemeente aankondigt al over een maand 69 daklozen te gaan huisvesten in het Willem Dreeshuis, sloeg in als een bom. De daklozen krijgen er de kans hun droom waar te maken: hun eigen appartementje.
Bewoners van de Beeklaan stonden gisteren met geschrokken gezichten op de stoep met elkaar te praten over de brief. ,,We worden voor een voldongen feit geplaatst, terwijl beloofd was dat we zouden overleggen over de toekomst van dit gebouw. Je zou het liefst willen dat het platgegooid wordt.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUM
Verpleeghuis Willem Drees sluit noodgedwongen de deuren: 75 bewoners moeten verhuizen
Haagse Wijk- en Woonzorg sluit eind dit jaar het verpleeghuis Willem Drees aan de Haagse Beeklaan. Het complex staat voor een derde leeg en is daarmee een grote verliespost voor het zorgconcern. Ongeveer 75 bewoners moeten verhuizen naar een andere locatie van HWW. -
Jelle Sels in finale van ITF-toernooi in Den Haag onderuit tegen talent uit Rafa Nadal Academy
Voor het tweede opeenvolgende jaar heeft Jelle Sels (26) de finale van het Tennis Point ITF The Hague verloren. De Spanjaard Daniel Rincon, vorig jaar de kampioen van de jeugdversie van de US Open en een doorgebroken talent uit de Rafal Nadal Academy, was in drie sets te sterk. -
Joop Zoutenbier die twee jaar lang dagboek bijhield over fouten in de verzorging bij Dreeshuis is overleden
Na een lang ziekbed is afgelopen zondag Joop Zoutenbier overleden, de man die op Facebook bijna twee jaar lang een dagboek bijhield over fouten in de verzorging die hij kreeg in het Haagse verpleeghuis Willem Drees. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. Hij leed aan de longziekte COPD. -
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen.
-
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB. -
Alles over de sport in de regio Den Haag
-
Mishandeling en steekpartij: twee jongens gewond op onrustige avond in Ypenburg
Het was gisteravond onrustig in de Haagse wijk Ypenburg. Bij de Oude Kustlijn is een jongen gewond geraakt bij een mishandeling en niet veel later werd er in een parkje een jongen in zijn hand gestoken.
In samenwerking met indebuurt Den Haag
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerYde van der Burgh
C.J Nelck
Don Wijnands
H Wonnink
Gerard Krist