Hagenaar (34) aangehouden in woning aan Goeverneurlaan, Rotterdammer (40) gewond geraakt
UPDATEDe politie heeft gisteravond een 34-jarige Hagenaar aangehouden voor een incident in een woning aan de Goeverneurlaan in Den Haag. Hierbij is een 40-jarige Rotterdammer gewond geraakt. ,,Omdat het slachtoffer mogelijk zelf een rol in de zaak heeft gespeeld, is ook hij als verdachte aangemerkt.”
Delen per e-mail
Om wat voor incident het precies gaat, kan de politie nog niet zeggen. ,,Het is op dit moment volledig onduidelijk wat er precies gebeurd is, wat daaraan ten grondslag ligt en hoeveel mensen er mogelijk bij betrokken zijn”, laat een woordvoerder vandaag weten. ,,Daarom kan er vooralsnog niets gezegd worden over de mogelijke toedracht en de melding.”
Volgens calamiteitensite Regio15 viel de politie de woning binnen omdat er iemand in de woning aanwezig zou zijn die in het bezit was van een vuurwapen. De agenten droegen bij de inval kogelwerende vesten. Ook werd er een hond ingezet.
Vuurwapen?
Ook zou een medewerker van de afdeling Wapens, Munitie en Explosieven van de politie een voorwerp, dat op een vuurwapen lijkt, hebben veilig gesteld. Maar dat kan de politie nog niet bevestigen.
Beide aangehouden verdachten zitten vast voor verhoor. ,,Ook wordt niet uitgesloten dat er meer mensen betrokken waren bij wat er zich in de woning heeft afgespeeld.”
Getuigen worden opgeroepen om zich te melden bij de politie. ,,Heeft u zondagavond laat iets gezien in de omgeving van de Goeverneurlaan, neem dan contact met ons op.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Welke televisie past het best bij jou?
De ene tv-kijker is de andere niet: niet alleen maakt het uit waar de televisie komt te staan, ook wat zich precies op het scherm afspeelt is van belang om de juiste keuze te maken. We bekeken de interessantste tv’s per ‘type’ gebruiker. -
PREMIUM
Van boven Met panoramaraam kijkt Ton uit op stad waar hij werd geboren, maar bouwplannen brengen dat in gevaar
Koop je een appartement op de elfde etage aan de Noordwaarts in Zoetermeer voor het schitterende uitzicht, is er de dreiging dat een nieuwe flat dat zicht zal blokkeren. Ton Meersschaert (49) moet er niet aan denken, vertelt hij in de rubriek Van boven. -
PREMIUM
Surinamers redden tuinders in het Westland: ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben’
Toen tuinder Aad van der Kruk weg moest op zijn vaste stek en een nieuw bedrijf moest opstarten, besloot hij zijn kas te verhuren aan stedelingen. Zijn moestuintjes onder glas zijn populair, vooral in de Surinaamse gemeenschap. ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben'. -
PREMIUM
Gaan deze Haagse toppers naar de Tweede Kamer? ‘We zijn hartstikke verkiesbaar’
Zij is jong, vrouw en van fractieleider van grote D66. Hij is ervaren, man en leidt de kleine ChristenUnie-fractie. Allebei maken ze volgend jaar grote kans op een plek in de Tweede Kamer: ,,We zijn hartstikke verkiesbaar”. -
Video Gewonde bij aanrijding op Erasmusweg
Een oudere man is gewond geraakt bij een aanrijding op de Erasmusweg in Den Haag. De brandweer moest er aan te pas komen om het slachtoffer uit de auto te halen.
-
video Brand bij Snackcorner Escamp: Wasdroger gaat in vlammen op
In Snackcorner Escamp op het Monnickendamplein in Den Haag is gisteravond brand uitgebroken. De brand is ontstaan in een wasdroger. -
PREMIUM
Bekerduel met Vitesse hinderlijke onderbreking voor ADO? ‘Het is niet de bedoeling dat we het weggeven’
Vitesse-uit is voor ADO Den Haag een zware opgave. Het staat dinsdagavond op het programma in het bekertoernooi, terwijl er zaterdag een zeer belangrijk competitieduel wordt gespeeld. Een hinderlijke onderbreking? ,,We moeten er een goede wedstrijd van maken.” -
VIDEO / RIJ-IMPRESSIE Eindelijk weer iets te kiezen: de Citroën (ë)C4 is prettig anders
In een wereld die vooral gedomineerd wordt door rationele keuzes, moet je opvallen om een rol van betekenis te spelen. Met de nieuwe C4, die meteen ook als elektrische ëC4 beschikbaar komt, heeft Citroën die ‘kunst van het anders zijn’ weer als vanouds in de vingers.
In samenwerking met indebuurt Den Haag