Scooterrijder dumpt tijdens politieachtervolging zak in het water
met videoEen scooterrijder is vannacht aangehouden op de Soestdijksekade na een korte achtervolging door de politie. Onderweg gooide de bestuurder een zak, met daarin drugs, in het water.
De achtervolging zou rond middernacht zijn begonnen op de Vaillantlaan. Agenten gaven een stopteken aan een scooterbestuurder en een bijrijder, maar dat werd genegeerd. Agenten zetten hierop de achtervolging in.
Ter hoogte van de Soestdijksekade stapten de twee van hun scooter af. De bijrijder sprintte weg en de bestuurder zag kans om een zak met pillen in het water langs de weg te gooien. De politie weet hem aan te houden. Bij de arrestatie ontstond er een worsteling waarbij een agent lichtgewond raakte.
Zak uit het water gevist
De diender is door ambulancepersoneel behandeld aan zijn verwondingen. De opgepakte verdachte is naar een politiebureau gebracht en wordt verhoord.
De gedumpte zak kon makkelijk worden teruggevonden. Dat bleek namelijk te drijven. De brandweer werd opgeroepen om de zak met behulp van een lang touw aan wal te vissen. Volgens de politie gaat het om verdovende middelen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Update
Scholier (18) dreigt met schietpartij op school, politie pakt hem op: ‘Nemen dit heel erg serieus’
Een 18-jarige scholier die gisteravond dreigde met een schietpartij op een school in Rijswijk en daarna zelfmoord wilde plegen, is in zijn woning in Wateringen aangehouden. ,,We nemen dit heel erg serieus”, laat de politie weten. Volgens de vader van de verdachte werd het schoolaccount van zijn zoon gehackt. Zowel de politie als de school onderzoeken dit scenario. -
125 tips
Periode voor 'gouden tip' naar Jaïr Soares verlengd: beloning van 250.000 euro nog steeds mogelijk
De Peter R. de Vries Foundation verlengt de periode waarin aanspraak gemaakt kan worden op 250.000 euro voor de gouden tip in de coldcase van de vermiste Jaïr Soares uit Rotterdam. Op 4 februari om middernacht zou de periode eigenlijk aflopen, maar instanties in Kaapverdië en Portugal willen nog aandacht geven aan de zaak. -
PREMIUMHoe is het nu met?
George Visser bracht popmuziek van Golden Earring tot Edsilia Rombley naar theater: ‘Niemand begreep het’
Op de kop af 40 jaar geleden begon hij zijn eigen impresariaat, een vanuit Den Haag aangestuurd bedrijf waarmee George Visser al snel een enorme variatie aan artiesten en gezelschappen aan een passend podium probeert te helpen. En nu, op zijn 72ste, is hij daar nog lang niet klaar mee: ,,Stoppen? Dat kan niet, want ik heb geen hobby's.’’ -
PREMIUMGouden Pollepel
Rutte nam Franse president Macron mee naar ‘zijn’ Indonesische restaurant: een icoon in de stad
Premier Rutte nam de Franse president Macron deze week mee naar ‘zijn’ Indonesische restaurant. Wij volgen in hun voetsporen. De Poentjak is pure cult, sleets, tempo doeloe, rijsttafels en ijs met advocaat. Een icoon. -
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op?
-
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
-
-
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant. -
Britse gravin Sophie bezoekt Internationaal Strafhof in Den Haag
De Britse gravin Sophie van Wessex heeft Den Haag bezocht, zo maakte het Britse koninklijk huis bekend. Een luchtig uitje was het niet. Ze sprak bij het Internationaal Strafhof onder meer over de hulp die medewerkers van dat hof aan nationale rechtbanken bieden om oorlogsmisdadigers te berechten.
In samenwerking met indebuurt Den Haag