Veteranendag met defilé live te volgen op televisie
De Veteranendag in de binnenstad van Den Haag wordt zaterdag rechtstreeks uitgezonden op televisie. Op NPO 1 is live te zien hoe de ruim 100.000 veteranen worden geëerd die zich sinds de Tweede Wereldoorlog hebben ingezet voor vrede.
Het is voor het eerst in drie jaar dat er weer een Veteranendag met defilé is in Den Haag. Voorafgaand aan het defilé houdt minister-president Mark Rutte in het bijzijn van koning Willem-Alexander een toespraak in De Koninklijke Schouwburg. Daarnaast krijgen 18 krachtseenheden van de koning een vaandelopschrift voor hun inzet in Afghanistan.
Het defilé is live te volgen op de publieke omroep. ’s Avonds is er een uitgebreide terugblik te zien op televisie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Elize zingt Indisch Onze Vader tijdens de Nationale Herdenking
Het Indisch Onze Vader wordt elk jaar tijdens de Nationale Herdenking op 15 augustus gezongen bij het Indisch Monument in Den Haag. Dit jaar zal zangers Elize (Elise van der Horst) het Indisch Onze Vader zingen. Ze wordt daarbij begeleid door het Orkest Koninklijke Luchtmacht. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
PREMIUM
Foutje: Den Haag keert per ongeluk 4,2 miljoen euro te veel aan subsidie uit
Den Haag heeft vorige maand per ongeluk ruim vier miljoen euro te veel uitbetaald aan subsidie. Ruim zestig stichtingen en zeven personen kregen dubbel uitgekeerd vanwege een misverstand bij de Haagse afdeling die de betalingen verwerkt. Het is niet de eerste keer dat het zo mis gaat in Den Haag. -
Nieuwe bomen en betere paden: werkzaamheden Koekamp zijn klaar
De Koekamp is, na maanden werkzaamheden, vanaf vandaag weer voor iedereen toegankelijk. -
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen.
-
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUMMet video
Ruzie ‘tussen familieleden’ eindigt in dodelijke steekpartij: ‘Ze wilden het hier uitvechten’
Bij een steekpartij in het centrum van Delft is vannacht een 47-jarige man overleden, een 48-jarige plaatsgenoot is door de politie aangehouden. Ze gaat uit van een misdrijf in de ‘relationele sfeer’, buren denken dat het om familieleden gaat. -
Boze boeren zijn van plan om met tractoren over A4 tussen Den Haag en Rotterdam te rijden
Boeren voeren vandaag opnieuw actie tegen het stikstofbeleid. Ze hebben plannen om onder meer met tractoren over de A4 tussen Den Haag en Rotterdam te rijden.
In samenwerking met indebuurt Den Haag