Vrouw plots op hoofd geslagen met groot mes door onbekende man in tram
Een vrouw kreeg vorige week de schrik van haar leven toen een onbekende man haar plots met een groot mes op haar hoofd sloeg.
De vrouw stond op donderdag 19 januari in tram 2, uit de richting van Kraayenstein. Bij de halte Laan van Eik en Duinen in Den Haag stapte een man in, die vervolgens erg dichtbij haar ging staan. De vrouw besloot niet op te kijken. Ze voelde zich onprettig omdat de man zo dicht bij haar stond en doordat hij opvallend luid ademde. De man haalde daarna een groot mes tevoorschijn en sloeg de vrouw daarmee hard op haar hoofd. De man stapte vervolgens uit bij de halte aan de Kamperfoeliestraat en liep weg.
De vrouw bleef geschrokken achter. Ze raakte lichtgewond, maar het gaat naar omstandigheden goed met haar, meldt de politie.
Getuigen worden opgeroepen om zich te melden.
In de podcast De Zaak X krijg je een uniek inkijkje in rechtszaken. Luister hieronder de de nieuwste afleveringen! Geen aflevering missen? Abonneer je dan via Spotify of Apple Podcast!
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
PREMIUM
OM eist 3 jaar cel tegen man (22) die mega-explosief in Delftse flat legde: ‘Wist niet dat het zó gevaarlijk was’
Justitie eist drie jaar celstraf tegen Jordan do R. voor een poging tot het laten ontploffen van een bom aan de Vulcanusweg in Delft. De 22-jarige Rotterdammer gaf woensdag aan de rechter toe dat hij in mei vorig jaar een explosief voor de deur van een woning in de galerijflat heeft neergelegd. ,,Dat het zó gevaarlijk was, dat wist ik niet.” -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
Haagse Neherkade weer open voor verkeer
Na een sluiting van bijna twee weken is de Neherkade in Den Haag weer open voor verkeer. De weg werd afgesloten vanwege een lek in een waterleiding tussen de Calandstraat/Slachthuislaan en de Rijswijkseweg. -
23-jarige man aangehouden voor stelen BMW-onderdelen in Wateringse Veld
Een 23-jarige man is vrijdag op de Nannie van Wehlstraat in Den Haag aangehouden op verdenking van het plegen van auto-inbraken in Wateringse Veld. Bij de arrestatie had de man verschillende BMW-onderdelen bij zich.
-
PREMIUMVan Wieg tot Graf
Naaldwijkse Marrigjen verspilde geen energie aan ruzie of aan tegenslag
Marrigjen uit Naaldwijk had een visie. Ze werkte en spaarde totdat ze de kans kreeg om ‘De Concertzaal’ te pachten en het Westlandse zalencentrum te laten gedijen. Deze keer in de rubriek Van Wieg Tot Graf het levensverhaal van Marrigjen Westhoff (13 april 1926 – 29 december 2022). -
-
-
PREMIUM7
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
Mandelabrug is weer open: eindelijk weer snel de A12 oversteken en trein pakken op station Zoetermeer
Hij is weer open! Voetgangers en fietsers kunnen sinds donderdagavond weer over de Mandelabrug, reizigers pakken weer de trein op station Zoetermeer. Vrijdagochtend stopt ook de RandstadRail weer onder de brug.
In samenwerking met indebuurt Den Haag