Auto slaat over kop op A1 bij Deventer en eindigt in sloot: inzittenden komen aan overkant ‘vast te zitten’
met videoIn de slip van de weg, over de kop en in de sloot tot stilstand gekomen. Een auto op de A1 bij Deventer Oost heeft vanavond een hele buiteling gemaakt. De wagen is weer op vier wielen geëindigd, wel in een sloot.
Door onduidelijke redenen raakte de auto in de berm en kwam naast de snelweg in een sloot terecht. De inzittenden wisten zelf uit de wagen te komen, al kwamen ze daarna alsnog ‘klem’ te zitten.
De sporen op het asfalt verraden hoe het voertuig in de sloot terechtkwam. Met een bocht van bijna 90 graden reed de auto de berm in. Na over de kop te zijn geslagen, eindigde de wagen uiteindelijk op vier wielen in de sloot.
De inzittenden konden op eigen kracht uit de auto komen, maar stonden toen wel aan de verkeerde kant van de sloot. Met behulp van een loopplank van de brandweer wist het duo zonder een nat pak de sloot over te steken. De twee mannen werden door ambulancepersoneel nagekeken op verwondingen. Zij hoefden niet mee naar het ziekenhuis.
Verkeerde paaltje
De brandweer was gealarmeerd vanwege een mogelijke beknelling. Daarvan bleek echter geen sprake te zijn. De hulpdiensten lieten even op zich wachten, nadat in eerste instantie bij de melding de verkeerde hectometerpaal was doorgegeven.
Het verkeer ondervond enige hinder van het ongeval. De rechterrijstrook van de A1 was enige tijd dicht. Het gehavende voertuig werd door de berger afgesleept.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Jonge makers van podiumkunst laten hun kunsten zien op festival Poolshoogte in Deventer havenkwartier
Een theaterfestival voor en door jongeren. Dat is festival Poolshoogte. Het Havenkwartier in Deventer vormt op 1, 2 en 3 juli het decor van het festival, dat een samenwerking is tussen het Theaterschip en Deventer op Stelten. -
PREMIUM
Verbouwing opnieuw duurder voor opvang Deventer verslaafden en daklozen
De veelbesproken verbouwing van twee panden in de Polstraat in de binnenstad valt tonnen duurder uit, terwijl de meeste werkzaamheden nog moeten beginnen. Waar eerder het budget van 3,7 miljoen euro naar 6 miljoen ging, moet er nu weer geld bij. ,,Waar eindigt dit?’’ -
PREMIUMMET VIDEO
Internationale ‘kanopoloërs’ strijden tegen elkaar in Deventer: ‘Dit is rugby op het water’
Peddels die in het rond vliegen, botsende kano’s en een hoop opspattend water. Topatleten uit vier landen streken dit weekend in Deventer neer om de nog vrij onbekende maar spectaculaire sport kanopolo te spelen. ,,Het kan er hard aan toe gaan, maar we zijn goed beschermd.” -
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen.
-
Update
Lichaam vermiste man (40) gevonden na zoektocht bij Deventer
Het lichaam van de 40-jarige man die woensdag als vermist werd opgegeven is vanmorgen gevonden. De politie heeft gisteravond in het bosgebied net buiten Deventer met meerdere auto's, een helikopter en een speciaal team gezocht naar de man. -
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
PREMIUM
Deventer op Stelten toch niet helemaal in vol ornaat door last-minute coronageval
Enkele uren voordat in Deventer het Worpplantsoen zou volstromen met publiek is er een streep gezet door de theatervoorstelling van Theater Gajes bij Deventer op Stelten. Er blijkt (opnieuw) een speler van het theatergezelschap corona te hebben. ,,De gezondheid van de spelers en het publiek gaat voor.’’
In samenwerking met indebuurt Deventer