Man na uitschelden agent in Deventer: ‘Ik zei: ik vínd. Niet je bént...’
KAMPS DOET RECHTRonald Kamps schrijft dagelijks over een rechtszaak uit de regio. Niet alleen over de opgelegde straf, ook over het verhaal erachter. De zaak van vandaag gaat over het beledigen van een agent.
Had ik u al verteld dat mijn vrouw aan het wandelen is? Acht weken lang? Ja? Nou, ik kan u zeggen dat deze jongen geen mannengriep nodig heeft om sneu te zijn. Ik zet al tijden mijn eigen koffie. Kan het erger? Om de stilte in huis te verbreken roep ik nu zelf ‘stop!’ als ik koffiemelk toevoeg. En dan kijk ik mijzelf aan en zeg ‘één suikerklontje alstublieft’. En dan is het weer stil. Het ‘bedankt’ bewaar ik nog voor volgende week. Tja.
Maar laten we even vrolijk beginnen, met een rechtszaak. Altijd leuk. De verdachte heeft in Deventer een politieman uitgemaakt voor mongool. „Nee, ik zei: ‘ik vínd je een mongool. Niet, ‘je bént een mongool’.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Auto in Deventer volledig in as gelegd, mogelijk brandstichting
Een auto in de Deventer woonwijk Zandweerd-Zuid is afgelopen nacht helemaal uitgebrand. -
PREMIUMMET VIDEO
Dit bijzondere huis in hartje Deventer staat te koop: ‘Plek waar al 20 generaties hebben gewoond’
In de Deventer binnenstad staat een bijzonder huis te koop. Het is de vrijstaande woning bij het enig overgebleven hofje in de stad, het Jordenshofje, aan de Kleine Overstraat. Wonen te midden van winkelend publiek en toeristen die komen snuffelen in je voortuin, hoe is dat? ,,Als ik vertel waar ik woon, zeggen mensen direct, ‘Oh dát huisje!’.’’ -
PREMIUMGeld & Geluk
‘Vroeger kochten we eens in de drie jaar nieuwe auto’s, nu hebben we ze al vijf jaar’
In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Inge en Eric houden van golf, autoracen en vakanties. ‘Dubai is wel heel duur dit jaar. Dus gaan we twee emiraatjes verder.’ -
PREMIUM1
Buurt verrast door bedreigingen Caroline van der Plas: ‘Viel me op dat die vlag was weggehaald’
Buren zijn verrast door de ernstige bedreigingen aan het adres van Tweede Kamerlid Caroline van der Plas. In haar straat in Deventer is daar weinig van te merken. ,,Maar dit gaat veel te ver.’’ -
Zo deel je wachtwoorden op een veilige manier
We kunnen er kort over zijn: deel je wachtwoord nooit. In de praktijk gebeurt dit echter vaak genoeg. Mocht het om welke reden dan ook toch nodig zijn om je wachtwoord te delen met vrienden of familieleden - omdat je een abonnement op bijvoorbeeld Netflix of Spotify deelt: zo doe je dat veilig.
-
PREMIUM
Komt de ‘verloren schat’ van de boekdrukkunst terug naar Deventer? ‘Dit zie je maar zelden’
Eeuwenlang was het spoorloos, nu is het weer opgedoken: een bijzondere bladzijde uit een koorboek, afkomstig uit de Deventer Lebuïnuskerk. De bladzijde uit 1518 is gerust een verloren schat te noemen met een prijskaartje van 20.000 euro. Met een crowdfunding hoopt de Athenaeumbibliotheek het stuk ‘thuis’ te brengen. -
indebuurt
Hé, waarom zijn er zoveel bomen gekapt in Deventer?
Het is je misschien al opgevallen, de laatste tijd zijn er veel bomen gekapt in Deventer. Dit heeft alles te maken met de iepziekte die is geconstateerd. -
Dit is de duurste camper van Nederland
De duurste camper van Nederland staat te koop in Oss. Het gaat om de Morelo Grand Empire 110GSO+. Aan boord zijn een wasmachine, een vaatwasser een fietsenlift en een garage waar bijvoorbeeld een Mini Cooper in past.
In samenwerking met indebuurt Deventer