Politie deelt beelden van drogisterij-overvaller in Deventer en doet beroep op publiek
De man die de Kruidvat op het Boreelplein in Deventer gisteravond overviel, is vastgelegd op camera. De politie heeft die beelden nu gedeeld in de hoop dat iemand hem herkent.
De overvaller sloeg gisteren rond 18.15 uur toe. Hij was gewapend met een mes of staaf, bedreigde het personeel en troggelde dat geld af. Klanten verlieten in paniek de winkel. De dader ging ervandoor met een onbekend bedrag.
Agenten waren druk op zoek naar de man, die na zijn daad vluchtte richting het bruggetje bij Hogeschool Saxion. In de hoop de man te vinden, werd gisteravond een Burgernet-melding verspreid. Nu zijn dus ook de camerabeelden vrijgegeven.
,,Hij heeft zijn gezicht goed bedekt, maar we hopen dat jullie ons verder kunnen helpen”, zo schrijft de politie Deventer op sociale media. Volgens de politie is de verdachte een man van 20 tot 30 jaar oud. Hij is ongeveer 1 meter 70 lang en heeft een normaal postuur, hij heeft donkere ogen en zwarte wenkbrauwen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze stations waarderen reizigers in de regio het meest
Het treinstation van Gramsbergen wordt in de regio het meest gewaardeerd. Dat blijkt uit de Stationsbelevingsmonitor 2022. Gramsbergen scoort als eindcijfer een 8,0 en staat daarmee landelijk op de zevende plaats. -
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant. -
PREMIUMReactie
Maak je zo’n wereldgoal, heb je er helemaal niets aan: ‘Doelpunt kan me niets meer schelen’
Aan de ene kant hoor je woensdagavond het uitzinnige uitvak, aan de andere kant klinkt haast een soort van ongeloof. De goal van Go Ahead Eagles-back José Fontán is er eentje om de vingers een keer of vijf bij af te likken, maar na afloop koopt hij daar helemaal niets voor. Wedstrijd tegen RKC verloren (3-1), de trots maakt plaats voor chagrijn. -
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
PREMIUMAARTSVRIENDEN
Ik betwijfel of de IJsselderby er volgend seizoen gaat komen
Robert Heukels en Remco Regterschot (beide van 1969) werkten twintig jaar samen bij Nieuwe Revu, Sportweek en NUsport. Remco komt uit Zwolle en is voor PEC, Robert komt uit Deventer en is voor Kowet. Per brief delen ze ins & outs van hun clubs en ander sport gerelateerd nieuws.
-
Muziektheater Tabula Rasa uit Apeldoorn speelt ‘Relaties…best ingewikkeld’ in Dorpshuis Voorst
Het artistieke team van het Apeldoornse Muziektheater Tabula Rasa heeft zich de afgelopen tijd gebogen over het produceren van een nieuwe voorstelling. Het resultaat hiervan is op zaterdag 18 en zondag 19 februari te zien in het Dorpshuis Voorst. -
-
-
PREMIUM
Na jaren van uitstel wordt gevaarlijke weg tussen Deventer en Zutphen eindelijk aangepakt
Fietsers, automobilisten en andere weggebruikers van de N348 wacht een metamorfose van de grote weg tussen Deventer en Zutphen. Na jaren van uitstel ligt er nu een groot plan voor de doorgaande weg. Als de provincie Gelderland en de gemeenten Deventer, Lochem en Zutphen later dit jaar akkoord gaan, dan gaat de provincieweg vanaf 2025 flink op de schop. -
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen.
In samenwerking met indebuurt Deventer
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer