Veel rookontwikkeling bij woningbrand in Doetinchem
DOETINCHEM - De brandweer is met veel materieel uitgerukt naar een uitslaande brand in een tussenwoning aan de Mozartlaan in Doetinchem.
Delen per e-mail
De brandweer heeft de woningbrand inmiddels onder controle. De brand lijkt vooral op de begane grond gewoed te hebben. De woning en aanliggende woningen worden nagekeken op mogelijke brandhaarden.
Omdat volgens de eerste berichten iemand in de woning aanwezig zou zijn, werd direct opgeschaald. Inmiddels is het duidelijk dat dat niet meer het geval is. Volgens de politie heeft iedereen de woning verlaten en zijn de bewoners opgevangen in de buurt.
Bij de brand kwam veel rook vrij. ‘Indien u daar last van heeft is het verstandig om ramen en deuren te sluiten en de gebouwventilatie uit te zetten', waarschuwt de brandweer.
Niemand raakte gewond. De woning zou flinke brand- en rookschade hebben opgelopen, maar de brand is niet overgeslagen naar de naastliggende woningen. Salvage handelt de schade af. De oorzaak lijkt een technische storing in de meterkast.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuwjaarsnacht in Achterhoek-West rustiger dan reguliere zaterdagnacht
DOETINCHEM - Een rustigere nacht dan een reguliere zaterdagnacht in Achterhoek-West. Zo omschrijft politiechef Patrick de Koeijer de jaarwisseling in zijn gebied. ,,In mijn beleving kunnen we echt spreken van een rustige, overzichtelijke jaarwisseling. Dat hebben we te danken aan al die mensen die zich aan de regels hebben gehouden.” -
PREMIUM
Surinamers redden tuinders in het Westland: ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben’
Toen tuinder Aad van der Kruk weg moest op zijn vaste stek en een nieuw bedrijf moest opstarten, besloot hij zijn kas te verhuren aan stedelingen. Zijn moestuintjes onder glas zijn populair, vooral in de Surinaamse gemeenschap. ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben'. -
Welke televisie past het best bij jou?
De ene tv-kijker is de andere niet: niet alleen maakt het uit waar de televisie komt te staan, ook wat zich precies op het scherm afspeelt is van belang om de juiste keuze te maken. We bekeken de interessantste tv’s per ‘type’ gebruiker. -
PREMIUM
Directeuren SKB en Slingeland blikken terug: ‘Onrust en emoties waren enorm’
DOETINCHEM/WINTERSWIJK - Ze zijn er helemaal klaar mee, het conflict dat er was tussen het Streekziekenhuis Koningin Beatrix in Winterswijk en het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. Het liefst blikken de ziekenhuisdirecteuren Jeltje Schraverus (63) en Marja Weijers (66) vooruit en benadrukken ze het nieuwe elan dat is ontstaan nu beide ziekenhuizen weer op eigen benen staan. ,,Iedereen kijkt naar de toekomst en die ziet er voor beide huizen goed uit.” -
PREMIUM
Piezewiet, de Doetinchemse vrijstaat die moest wijken voor snelweg A18
DOETINCHEM - Leuk is het niet om de buurt waarin je bent opgegroeid afgeschilderd te zien als achterstandswijk. Toch gaan Herman te Kampe en de broers Harrie en Gerard Schröder daar allerminst onder gebukt.
-
PREMIUM
video Corry werkt 50 jaar als kraamverzorgster: ‘Zo’n ouwe taart hoefde ik niet aan m’n bed. Nu ben ik er zelf één’
Al vijftig jaar staat Corry Theunisse vrouwen met raad en daad bij tijdens de eerste dagen na een bevalling. De 67-jarige kraamverzorgster krijgt zelfs speciale verzoekjes van vrouwen die in de laatste weken voor hun bevalling zitten. -
PREMIUM
Vrijheid is denken wat je wilt: vwo-scholieren Rietveld schrijven brieven aan familie gesneuvelde Canadezen
DOETINCHEM – Je nooit echt zorgen hoeven te maken. Mogen zeggen en denken wat je wilt. Niet weten wat het is om vast te zitten in een cel. Dat is voor de 14-jarige vwo-scholieren Silas Immink (Laag-Keppel) en Tristan Zweserijn (Didam) de kern van de vrijheid zoals zij die beleven. -
PREMIUM
Gronings bureau doet onderzoek naar gifvaten
DOETINCHEM - Het Groningse bureau Pro Facto doet onderzoek naar de gang van zaken rond de gifvaten die staan aan de Voltastraat in Doetinchem. Doel is antwoord te krijgen op de vraag hoe het kan dat er 1300 vaten staan gestapeld op het terrein, terwijl er een vergunning is voor tien vaten.
In samenwerking met indebuurt Doetinchem