Deze brug is binnenkort een nachtje dicht en dat betekent extra reistijd
De Brug over De Noord tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht is maandag op dinsdagnacht dicht voor verkeer in beide richtingen. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd.
Er wordt een functionele test gedaan aan het beweegbare deel van de brug door Rijkswaterstaat. Daarom is de brug van maandag 13 december 21.00 uur tot en met dinsdag 14 december 05.00 uur dicht voor verkeer. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd van 10 tot 30 minuten.
Omrijden kan via de Noordtunnel (A15). Dit staat ook op borden aangegeven. Met de betrokken veiligheidsregio’s zijn afspraken gemaakt over maatregelen waardoor de hulpverlening op peil blijft.
Vervoer gevaarlijke stoffen
De brug blijft beschikbaar voor transporteurs die gevaarlijke stoffen vervoeren. Dit vervoer wordt door middel van verkeersregelaars over de brug geleid. De maximale wachttijd bedraagt 45 minuten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze vier partijen willen in Hendrik-Ido-Ambacht een coalitie vormen: ‘Heeft exact twee maanden geduurd’
SGP-ChristenUnie, Gemeente Belangen, de VVD en het CDA zijn de vier partijen die in Hendrik-Ido-Ambacht samen een coalitie willen gaan vormen. André Flach (SGP-ChristenUnie), Ralph Lafleur (Gemeente Belangen) en Steven van Die (CDA) blijven als wethouders aan en namens de VVD zal de huidige fractievoorzitter Jauharina Oelfke toetreden tot het college. -
Alblasserdam bouwt ook sociale woningen in havengebied
Aan de zuidelijke kant van de haven van Alblasserdam moeten 152 woningen verrijzen. Daarvan vallen er 60 in de categorie sociale woningbouw. Burgemeester en wethouders vragen de gemeenteraad daar deze maand mee in te stemmen. De bouw kan dan eind 2023 beginnen. -
Welke eigenschappen moet de nieuwe burgemeester van Papendrecht hebben? ‘Denk mee’
Inwoners van de gemeente Papendrecht worden uitgenodigd mee te denken over welke kwaliteiten en eigenschappen de nieuwe burgemeester moet beschikken. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.
-
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
PREMIUM
De grootste scheepvaartbeurs in het land brengt maritieme ondernemers samen: ‘Dé plek om elkaar weer te zien’
-
Balen voor scholieren: niet één, maar vijf dagen omfietsen vanwege wegwerk
Nieuw-Lekkerlanders die dagelijks voor school of werk naar Alblasserdam, Papendrecht of verder gaan, moeten volgende week een flink stuk omfietsen. De Middelweg is dan niet één, maar vijf dagen afgesloten.
In samenwerking met indebuurt Dordrecht