Dordtenaar Antoin Peeters stoort zich aan rommel op Wantijdijk
Voor de derde dag op rij heeft Dordtenaar Antoin Peeters een foto gedeeld van de rommel die mensen achterlaten op de Wantijdijk in zijn woonplaats. De RTL Nieuws-presentator stoort zich mateloos aan de 'puinhoop'.
Delen per e-mail
,,Probeer dit eens aan te pakken! Ergernis nummer 1 van velen!", schrijft Peeters dinsdag op Twitter naar de gemeente Dordrecht en Handhaving Dordrecht. Op de foto's van de afgelopen dagen is te zien dat mensen onder meer plastic flessen, een pizzadoos en een chipszak hebben gedumpt in het gras.
Frustrerend dat de mooie Wantijdijk er elke ochtend zo bij ligt
Schandalig gedrag
Burgemeester Wouter Kolff van Dordrecht reageert: ,,Dit wordt ook aangepakt, maar we kunnen niet alles. Het begint uiteindelijk wel bij schandalig gedrag van mensen die de rommel maar gewoon neergooien."
Ook de handhavers melden dat ze doen wat ze kunnen. ,,Wij zijn op de hoogte van deze locaties. Afval zien liggen is één. Maar iemand het zien weggooien, is een ander verhaal. Daarbij hebben de mensen nog ook de neiging zich netjes te gedragen als ze ons zien. Wij controleren daarom ook in burger."
,,Dat snap ik, maar het is zo frustrerend dat de mooie Wantijdijk er elke ochtend zo bij ligt", reageert Peeters. Hij eindigt zijn tweet van vandaag gevat: ,,Gelukkig is het picknick-weer voorbij."
Elke ochtend up-to-date met het laatste nieuws uit Dordrecht en omstreken? Schrijf je hier in!
Verder in het nieuws
-
Grote kans op terugkeer van kerstijsbaan in Dordrecht
-
Vrouwenfront wil plek opeisen in Dordtse straatnamencommissie
De straatnamencommissie moet plekken beschikbaar stellen aan één of twee vrouwen. Dat dwingende verzoek doen twaalf van de veertien vrouwelijke gemeenteraadsleden aan burgemeester en wethouders van Dordrecht. -
Vier kaakschoppers vrijgelaten; Zwijndrechtenaar (17) alsnog opgepakt na ernstige mishandeling
Een 17-jarige Zwijndrechtenaar is opgepakt in verband met de ernstige mishandeling van een Dordtenaar afgelopen weekend. De vier andere verdachten die direct na het incident werden aangehouden zijn vrijgelaten, meldt de politie vandaag. -
Dordtse vvv-cadeaukaart moet verleiden tot koopjes in eigen stad
Vanaf donderdag is bij het kantoor van de VVV aan de Spuiboulevard een VVV-kaart met een Dordts tintje te koop. Op de cadeaukaart prijkt een afbeelding van de Grote Kerk. Gehoopt wordt dat mensen die de kaart cadeau krijgen of zelf aanschaffen door die beeltenis eerder geneigd zijn de kaart in de stad te besteden. -
Verzekeraar van verlamd pollerslachtoffer eist 2,1 miljoen euro van gemeente Dordrecht
-
PREMIUM
VIDEO Van verkleedpartij met toga tot een strafzaak: tienercollege bezoekt Dordtse rechtbank
'Mag een rechter een hoofddoek om?' 'Heeft u wel eens levenslang gegeven?' Leerlingen van het NOVA Tienercollege bezochten gisteren de rechtbank in Dordrecht. -
Van der Wees wil ‘verdwenen’ geld terug van oud-directeur
-
Voorzitter van Dordts basketbalteam Dutch Windmills: ‘Trots dat ze grappen over ons maken’
Voorzitter Ton Sels kan de grappen die in het satirische sportprogramma Makkelijk Scoren over ‘zijn Dutch Windmills’ werden gemaakt, wel waarderen. ,,Dit zet ons in the picture.”
In samenwerking met indebuurt Dordrecht