Er komen zeventig woningen op het voormalige terrein van woonwinkel Leen Bakker in Dordrecht
Op het voormalige terrein van woonwinkel Leen Bakker in Dordrecht worden ongeveer zeventig woningen gebouwd.
Delen per e-mail
Het complex is na het vertrek van Leen Bakker naar de Woonboulevard verkocht aan een groep Brabantse investeerders. Die hebben projectontwikkelaar BVR Groep uit Roosendaal ingeschakeld om de plannen verder uit te werken. BVR denkt aan een mix van appartementen en woningen met tuin. In de eerste helft van 2020 wil de ontwikkelaar een concreet bouwplan klaar hebben. De naam van het nieuwe wooncomplex wordt Thuredrecht Residence.
Verder in het nieuws
-
PREMIUM
‘Een club die weg is, komt nooit meer terug’
-
PREMIUM
Brugwachters in de file: grote scheepvaart in de knel door afsluiting Wantijbrug
-
Echte clubliefde: vlucht gemist, dus dan maar twintig uur karren om Feyenoord te zien
Een gevalletje échte clubliefde: als je het vliegtuig mist, dan stap je gewoon in de auto om Feyenoord in Portugal aan te moedigen. Fred Wigman (54) en zijn zoon Tim (19) uit Zwijndrecht zouden woensdag in ongeveer 2,5 uur naar Portugal vliegen. Maar file én een verkeerde afslag 's morgens gooiden roet in het eten. Dus karden ze in één ruk door naar Porto. Want zo'n wedstrijd mag je natuurlijk niet missen. -
PREMIUM
Van der Starre sluit terugkeer naar Oranje Wit niet uit: ‘Maar voorlopig zit ik goed op mijn plek’
Jelle van der Starre (26) speelde twintig jaar lang voor Oranje Wit. In de zomer van 2018 maakte hij de overstap naar derdeklasser ’s-Gravendeel. Afgelopen zomer wilde zijn oude club hem terug, maar hij bedankte vriendelijk. ,,Misschien in de toekomst, maar ik zit hier voorlopig goed op mijn plek.” -
PREMIUM
COLUMN Is er eindelijk iemand wakker geworden op het Stadskantoor?
Kritisch? Ja graag. Cynisch... sarcastisch? Liever niet, want een columnist die louter het negatieve weet te benadrukken verliest op den duur, zo zie ik het althans, aan geloofwaardigheid.
-
PREMIUM
VIDEO FC Dordrecht klopt Jong PSV
-
Cliëntenraad ASz deelt zorgen van ziekenhuis over afsluiting N3
-
FC Dordrecht pakt tweede zege van het seizoen
FC Dordrecht heeft de tweede zege van het seizoen en de eerste uitzege sinds 5 april van dit jaar (FC Twente-uit) te pakken. Op De Herdgang werd Jong PSV geklopt: 0-1. Aanvoerder Jari Schuurman was de matchwinnaar voor FC Dordrecht, dat elf wedstrijden op rij niet had gewonnen.
In samenwerking met indebuurt Dordrecht