PREMIUM
Van Boxel verdwijnt: eigenaren schoenenzaak gaan na rampzalig coronajaar vervroegd met pensioen
Hun dochters willen de zaak niet overnemen, dus besloten Pim en Suzan van Boxel na een rampzalig coronajaar hun winkel te verkopen en vervroegd met pensioen te gaan. Zo komt er na 125 jaar een einde aan schoenenzaak Van Boxel in Dordrecht.
Sinds ze de poster ‘totale leegverkoop’ op de etalageruit hebben hangen en ze op sociale media hebben aangekondigd dat ze gaan stoppen, loopt het storm bij Van Boxel schoenen op het Bagijnhof. ,,Er zijn klanten die meteen acht paar schoenen kopen en er zijn klanten die er bijna van moeten janken, maar zo erg is het nu ook weer niet. We zijn niet failliet of zo”, relativeert Pim van Boxel (61).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Politieprimeur voor Dordrecht; voertuig maakt video-opnamen bij dreigende escalatie en vermissingen
-
PREMIUMaan de slag
In het holst van de nacht loopt verslaggever Danique mee met beveiliger Eddy: ‘Hoe hou je dit vol?’
Het personeelstekort in Nederland loopt de spuigaten uit. De ene na de andere vacature verschijnt online. Verslaggever Danique de Breet loopt deze zomer mee, daar waar de nood het hoogst is. Vandaag in aflevering 5: beveiligers. -
PREMIUM
FC Dordrecht nieuwe halte op avontuurlijke reis van Samuele Longo: ‘Een rusteloos type? Ik ben ongeduldig’
-
PREMIUMTIPS
Help! De planten hangen slap en zijn bijna dood: met deze eenvoudige tips kun je ze redden
Natuurlijk wil je de planten van de buren verzorgen. Maar nu ze bijna terug zijn, ziet hun urban jungle eruit als een savanne, hangen de ooit zo energieke kamerplanten er lusteloos bij en is het gras bij de buren allesbehalve groen. Help?! Hoe red je hun planten? -
Sliedrechts kinderfeest KNOTS zoekt enthousiaste vrijwilligers
Het jaarlijkse Sliedrechtse zomerevenement KNOTS zoekt vrijwilligers. Het evenement wordt georganiseerd door de Stichting Open Jeugdwerk Sliedrecht (SOJS) en vindt van 15 tot en met 19 augustus plaats.
-
PREMIUM
Vier vrienden starten verhuur E-choppers: ‘Met zo’n scooter maak je Dordrecht opeens een stuk groter’
Na vele brainstormavonden met flessen wijn, langdurig onderzoek en flink wat administratief werk, was het op zaterdag 12 juni zover. Vrienden Claire (43), Guido (51), Nathalie (52) en Robert (54) lanceerden als eersten in Dordrecht een verhuurbedrijf voor E-choppers: ‘Dordt-E’. ,,We zijn van Dordt, en voor Dordt.’’ -
PREMIUM
Veel onbegrip over afgelasten Dordtse kerstmarkt, organisatie geeft tekst en uitleg: ‘Besluit staat vast’
De afgelasting van de Dordtse kerstmarkt stuit op veel onbegrip. Directeur Gerben Baaij van Dordrecht Marketing geeft namens de organisatie antwoord op de belangrijkste vragen die leven in de stad. -
Vraag het ons
Deze groenten kunnen je darmen in de war brengen
Ons panel van deskundigen beantwoordt al je persoonlijke vragen. Over lijf en leden, hart en ziel. Ook een vraag? Mail naar zo@dpgmedia.nl. Deze keer beantwoordt onze expert voedingsdeskundige Karine Hoenderdos de vraag: kunnen groenten je darmen irriteren?