Volledig scherm
logo © Jan Leening

Alle uitslagen en standen in de EK-kwalificatie

Tussenstanden en uitslagenDe kwalificatiewedstrijden van deze interlandperiode voor het EK van 2020 zitten er weer op. In dit artikel staan alle uitslagen en de standen van de groepen. 

EK-kwalificatie

Groep C:

Estland - Wit-Rusland 1-2
Duitsland - Nederland 2-4
Estland - Nederland 0-4
Noord-Ierland - Duitsland 0-2

Stand
1. Duitsland 5-12 (17-6)
2. Noord-Ierland 5-12 (7-4)
3. Nederland 4-9 (14-5)
4. Wit-Rusland 5-3 (3-10)
5. Estland 5-0 (2-16)

Groep A:

Kosovo -Tsjechië 2-1
Engeland - Bulgarije 4-0
Engeland - Kosovo 5-3
Montenegro - Tsjechië 0-3

Stand
1. Engeland 4-12 (19-4)
2. Tsjechië 5-9 (9-8)
3. Kosovo 5-8 (10-10)
4. Bulgarije  5-2 (5-11)
5. Montenegro 5-2 (3-13)

Groep B:

Litouwen - Oekraïne 0-3 
Servië - Portugal 2-4
Litouwen - Portugal 1-5
Luxemburg - Servië 1-3

Stand
1. Oekraïne 5-13 (11-1)
2. Portugal 4-8 (10-4)
3. Servië 5-7 (10-12)
4. Luxemburg 5-4 (5-8)
5. Litouwen 5-1 (4-15)

Groep D:

Gibraltar - Denemarken 0-6 
Ierland - Zwitserland 1-1 
Georgië - Denemarken 0-0
Zwitserland - Gibraltar 4-0

Stand
1. Ierland 5-11 (6-2)
2. Denemarken 5-9 (15-5)
3. Zwitserland 4-8 (10-4)
4. Georgië 5-4 (4-8)
5. Gibraltar 5-0 (0-16)

Groep E:

Slowakije - Kroatië 0-4
Wales - Azerbeidzjan 2-1
Azerbeidzjan - Kroatië 1-1
Hongarije - Slowakije 1-2

Stand
1. Kroatië 5-10 (10-5)
2. Slowakije 5-9 (9-7)
3. Hongarije 5-9 (7-6)
4. Wales 4-6 (4-4)
5. Azerbeidzjan 5-1 (5-13)

Groep F:

Faeröer - Zweden 0-4
Noorwegen - Malta 2-0
Roemenië - Spanje 1-2
Roemenië - Malta 1-0
Spanje - Faeröer 4-0
Zweden - Noorwegen 1-1

Stand
1. Spanje 6-18 (17-3)
2. Zweden 6-11 (13-8)
3. Noorwegen 6-9 (11-8)
4. Roemenië 6-10 (13-7) 
5. Malta 6-3 (2-13)
6. Faeröer 6-0 (3-20)

Groep G:

Israël- Noord-Macedonië 1-1
Oostenrijk - Letland 6-0
Slovenië - Polen 2-0
Letland - Noord-Macedonië 0-2
Polen - Oostenrijk 0-0
Slovenië - Israël 3-2

Stand
1. Polen 6-13 (8-2)
2. Slovenië 6-11 (12-5)
3. Oostenrijk 6-10 (13-6)
4. Noord-Macedonië 6-8 (8-8)
5. Israël 6-8 (11-11)
6. Letland 6-0 (1-21)

Groep H:

IJsland - Moldavië 3-0
Frankrijk - Albanië 4-1
Turkije - Andorra 1-0
Albanië - IJsland 4-2
Frankrijk - Andorra 3-0
Moldavië - Turkije 0-4

Stand
1. Frankrijk 6-15 (19-4)
2. Turkije 6-15 (14-2)
3. IJsland 6-12 (10-9)
4. Albanië 6-9 (10-9)
5. Moldavië 6-3 (2-17)
6. Andorra 6-0 (0-14)

Groep I:

Cyprus - Kazachstan 1-1
San Marino - België 0-4
Schotland - Rusland 1-2
Rusland - Kazachstan 1-0
San Marino - Cyprus 0-4
Schotland - België 0-4

Stand
1. België 6-18 (19-1)
2. Rusland 6-15 (18-4)
3. Kazachstan 6-7 (8-9)
4. Cyprus 6-7 (11-6)
5. Schotland 6-6 (5-13)
6. San Marino 6-0 (0-28)

Groep J:

Armenië - Italië 1-3
Bosnië en Herzegovina - Liechtenstein 5-0
Finland - Griekenland 1-0
Armenië - Bosnië en Herzegovina 4-2
Finland - Italië 1-2
Griekenland - Liechtenstein 1-1

Stand
1. Italië 6-18 (18-3)
2. Finland 6-12 (8-4)
3. Armenië 6-9 (12-11)
4. Bosnië en Herzegovina 6-7 (12-11)
5. Griekenland 6-5 (7-10)
6. Liechtenstein 6-1 (1-19)