Volledig scherm
© BSR Agency

Bekijk hier alle uitslagen en het programma van de EK-kwalificatie

De EK-kwalificatiecylcus nadert zijn ontknoping. Bekijk in onderstaand overzicht de uitslagen, het programma en de standen is alle groepen.

Overzicht groepen A tot J

Groep A

Uitslagen
14 oktober
• Bulgarije - Engeland 0-6
• Kosovo - Montenegro 2-0

Programma
14 november
• Tsjechië - Kosovo (20.45 uur)
• Engeland - Montenegro (20.45 uur)

17 november
• Bulgarije - Tsjechië (18.00 uur)
• Kosovo - Engeland (18.00 uur)

Stand
1. Engeland 6-15 (26-6)
2. Tsjechië 6-12 (11-9)
3. Kosovo 6-11 (12-10)
4. Montenegro 7-3 (3-15)
5. Bulgarije 7-3 (5-17)

Groep B
Uitslagen
14 oktober

• Litouwen - Servië 1-2
• Oekraïne - Portugal 2-1

Programma
14 november
• Portugal - Litouwen (20.45 uur)
• Servië - Luxemburg (20.45 uur)

17 november
• Luxemburg - Portugal (15.00 uur)
• Servië - Oekraïne (15.00 uur)

Stand
1. Oekraïne 7-19 (15-2) *
2. Portugal 6-11 (14-6)
3. Servië 6-10 (12-13)
4. Luxemburg 6-4 (5-11)
5. Litouwen 7-1 (5-19)

Volledig scherm
Cristiano Ronaldo, de captain van Europees kampioen én Nations League-winnaar Portugal. © UEFA via Getty Images

Groep C
Uitslagen

• Wit-Rusland - Estland 0-0
Nederland - Noord-Ierland 3-1

• Wit-Rusland - Nederland 1-2
• Estland - Duitsland 0-3

Programma
16 november
• Duitsland - Wit-Rusland (20.45 uur)
• Noord-Ierland - Nederland (20.45 uur)

19 november
• Duitsland - Noord-Ierland (20.45 uur)
Nederland - Estland (20.45 uur)

Stand
1. Nederland 6-15 (19-7)
2. Duitsland 6-15 (20-6)
3. Noord-Ierland 6-12 (8-7)
4. Wit Rusland 7-4 (4-12)
5. Estland 7-1 (2-21)

Groep D
Uitslagen
• Georgië - Ierland 0-0
• Denemarken - Zwitserland 1-0

Programma
15 oktober
• Gibraltar - Georgië 2-3
• Zwitserland - Ierland 2-0

15 november
• Denemarken - Gibraltar (20.45 uur)
• Zwitserland - Georgië (20.45 uur)

18 november
• Gibraltar - Zwitserland (20.45 uur)
• Ierland - Denemarken (20.45 uur)

Stand
1. Ierland 7-12 (6-2)
2. Denemarken 6-12 (16-5)
3. Zwitserland 6-11 (12-5)
4. Georgië 7-8 (7-10)
5. Gibraltar 6-0 (2-19)

Volledig scherm
Boris Paichadze (Georgië) in duel met de Deen Christian Eriksen. © REUTERS

Groep E
Uitslagen
• Slowakije - Wales 1-1
• Kroatië - Hongarije 3-0

• Hongarije - Azerbeidzjan 1-0
• Wales - Kroatië 1-1

Programma
16 november
• Azerbeidzjan - Wales (18.00 uur)
• Kroatië - Slowakije (20.45 uur)

19 november
• Slowakije - Azerbeidzjan (20.45 uur)
• Wales - Hongarije

Stand
1. Kroatië 7-14 (14-6)
2. Hongarije 7-12 (8-9)
3. Slowakije 6-10 (10-8)
4. Wales 6-8 (6-6)
5. Azerbeidzjan 6-1 (5-14)

Groep F
Uitslagen
• Faeröer - Roemenië 0-3
• Malta - Zweden 0-4
• Noorwegen - Spanje 1-1

Programma
15 oktober
• Faeröer - Malta 1-0
• Roemenië - Noorwegen 1-1
• Zweden - Spanje 1-1

15 november 
• Noorwegen - Faeroër (18.0 uur)
• Roemenië - Zweden (20.45 uur)
• Spanje - Malta (20.45 uur)

18 november
• Malta - Noorwegen (20.45 uur)
• Spanje - Roemenië (20.45 uur)
• Zweden - Faeroër (20.45 uur)

Stand
1. Spanje 8-20 (19-5)
2. Zweden 8-15 (18-9)
3. Roemenië 8-14 (17-8)
4. Noorwegen 8-13 (13-10)
5. Faeroër 8-3 (4-23)
6. Malta 8-3 (2-18)

Groep G
Uitslagen

• Letland - Polen 0-3
• Noord-Macedonië - Slovenië 2-1
• Oostenrijk - Israël 3-1

• Polen - Noord-Macedonië 2-0
• Slovenië - Oostenrijk 0-1
• Israël - Letland 3-1

Programma
16 november 
• Slovenië - Letland (20.45 uur)
• Oostenrijk - Noord-Macedonië (20.45 uur)
• Israël - Polen (20.45 uur)

19 november

• Letland - Oostenrijk (20.45 uur)
• Noord-Macedonië - Israël (20.45 uur)
• Polen - Slovenië (20.45 uur)

Stand
1. Polen 8-19 (13-2) *
2. Oostenrijk 8-16 (17-7)
3. Noord-Macedonië 8-11 (10-11)
4. Slovenië 8-11 (13-8)
5. Israël 7-8 (12-14)
6. Letland 7-0 (1-24)

Volledig scherm
© BSR Agency

Groep H
Uitslagen
14 oktober
• Frankrijk - Turkije 1-1
• IJsland - Andorra 2-0
• Moldavië - Albanië 0-4

Programma
14 november
• Turkije - IJsland (18.00 uur)
• Albanië - Andorra (20.45 uur)
• Frankrijk - Moldavië (20.45 uur)

17 november

• Albanië - Frankrijk (20.45 uur)
• Andorra - Turkije (20.45 uur)
• Moldavië - IJsland (20.45 uur)

Stand
1. Turkije 8-19 (21-5)
2. Frankrijk 8-19 (16-3)
3. IJsland 8-15 (12-10)
4. Albanië 8-12 (14-10)
5. Andorra 8-3 (1-16)
6. Moldavië 8-3 (2-22)

Groep I

Uitslagen
• Kazachstan - Cyprus 1-2
• Rusland - Schotland 4-0
• België - San Marino 9-0

• Kazachstan - België 0-2
• Cyprus - Rusland 0-5
• Schotland - San Marino 6-0

16 november
• Cyprus - Schotland (15.00 uur)
• Rusland - België (18.00 uur)
• San Marino - Kazachstan (18.00 uur)

19 november
• België - Cyprus (20.45 uur)
• San Marino - Rusland (20.45 uur)
• Schotland - Kazachstan (20.45 uur)

Stand
1. België 8-24 (30-1) *
2. Rusland 8-21 (27-4) *
3. Cyprus 8-10 (13-12)
4. Schotland 8-9 (11-17)
5. Kazachstan 8-7 (9-13)
6. San Marino 8-0 (0-33)

Volledig scherm
De Rode Duivels. © AFP

Groep J
Uitslagen
• Bosnië & Herzegovina - Finland 4-1
• Italië - Griekenland 2-0
• Liechtenstein - Armenië 1-1

• Finland - Armenië 3-0
• Griekenland - Bosnië & Herzegovina 2-1
• Liechtenstein - Italië 0-5

Programma
15 november
• Armenië - Griekenland (18.00 uur)
• Finland - Liechtenstein (18.00 uur)
• Bosnië & Herzegovina - Italië (20.45 uur)

18 november
• Griekenland - Finland (20.45 uur)
• Italië - Armenië (20.45 uur)
• Liechtenstein - Bosnië & Herzegovina (20.45 uur)

Stand
1. Italië 8-24 (25-3) *
2. Finland 8-15 (12-8)
3. Armenië 8-10 (13-15)
4. Bosnië en Herzegovina 8-10 (17-14)
5. Griekenland 8-8 (9-13)
6. Liechtenstein 7-2 (2-25)

* geplaatst voor EK

Volledig scherm
© BSR Agency