Belastingkantoor aan de Karel de Grotelaan in Eindhoven; als de dienst is verhuisd naar de Fellenoord kan dit gebied herontwikkeld worden met woningbouw.
Volledig scherm
PREMIUM
Belastingkantoor aan de Karel de Grotelaan in Eindhoven; als de dienst is verhuisd naar de Fellenoord kan dit gebied herontwikkeld worden met woningbouw. © Michel Theeuwen

62.000 huizen bouwen in regio Eindhoven-Helmond kan, maar het rijk moet honderden miljoenen bijpassen

EINDHOVEN - In de regio Eindhoven-Helmond kunnen 62.000 huizen worden gebouwd tot 2040, maar daarvoor moet het rijk met honderden miljoenen over de brug komen. Dat wensenlijstje gaat binnenkort richting Den Haag. Zo moet onder meer de bouw van 10.000 woningen rond de HOV-lijn Eindhoven-Veldhoven mogelijk worden.