Volledig scherm
PREMIUM
De Pathé-bioscoop in de Dommelstraat in Eindhoven met links Jim's Food Factory. De rechter bepaalt eind mei of de zaak dicht moet. © Michel Theeuwen

Lot van snackbar Jim's Food Factory Eindhoven in handen van rechter

EINDHOVEN - Het is er op of eronder voor Jim's Food Factory, de snackbar langs Pathé aan de Dommelstraat in Eindhoven. De bioscoopfirma eist dat Ayman Hamed zijn zaak ontruimt, de rechter beslist daar over twee weken over.

Algemeen Dagblad gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. Festivals in Philips de Jonghpark domein van ouder publiek
    PREMIUM

    Festivals in Philips de Jonghpark domein van ouder publiek

    EINDHOVEN - Het viel allemaal mooi samen: het laatste weekend van de schoolvakantie, schitterende weersomstandigheden en twee festivals in één van de mooiste parken van Eindhoven, het Philips de Jongh Wandelpark. Het techno-festival Hidden Garden trok zaterdag zo'n 4000 betalende toeschouwers, Happy Sunday Fest trok een dag later iets minder publiek: 3000 voornamelijk oudere muziekliefhebbers, maar die mochten gratis naar binnen.

In samenwerking met indebuurt Eindhoven