Tijdens een kunstproject in Woensel-West kwamen kunstenaars  Erik Peters en Reinier Postma erachter dat hier een echte voortuincultuur heerst. Zaterdag brachten ze een ode hieraan op het Edisonplein en nodigden ze alle bewoners uit om voor hun huis te gaan zitten. (vlnr) Daan Driessen, Joy Versandvoort, Bert Slenders en Annie van Vroonhoven.
Volledig scherm
PREMIUM
Tijdens een kunstproject in Woensel-West kwamen kunstenaars Erik Peters en Reinier Postma erachter dat hier een echte voortuincultuur heerst. Zaterdag brachten ze een ode hieraan op het Edisonplein en nodigden ze alle bewoners uit om voor hun huis te gaan zitten. (vlnr) Daan Driessen, Joy Versandvoort, Bert Slenders en Annie van Vroonhoven. © DCI Media

Ode aan voortuincultuur in Woensel-West: ‘Hier is durf voor nodig’

EINDHOVEN - Zaterdag was in Woensel-West de ‘Dag dat je voor je huis zou kunnen gaan zitten’. Een kunstproject van Erik Peters en Reinier Postma, bedoeld als ode aan de voortuincultuur in de wijk.