Scooterrijder botst tegen openslaande deur van geparkeerde auto in Eindhoven en valt daarna op tegenligger
EINDHOVEN - Een scooterrijder is woensdagmiddag tegen een openslaande autodeur aangereden op de Sint Wirostraat in Eindhoven. Hij raakte gewond en is in een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
De bestuurder van de geparkeerde auto zette zijn deur open, waartegen de jonge bestuurder hard botste. Hij vloog over zijn scooter heen en kwam tegen een tegemoetkomende auto aan.
Over de ernst van zijn verwondingen is nog weinig bekend. Wel is duidelijk dat hij met spoed in een ambulance naar het ziekenhuis is gebracht.
De weg werd tijdelijk afgezet voor de hulpverlening. Twee auto's raakten beschadigd. De politie kwam om onderzoek te doen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
‘Leukemie is vaak domme pech, zelfs mensen die supergezond leven kunnen het krijgen’
De termen leukemie, bloedkanker en beenmergkanker worden vaak over één kam geschoren. Maar het gaat hier dus niet over één en dezelfde vorm van kanker. Sébastien Anguille, hoogleraar hematologie aan de Universiteit Antwerpen (UA) en hoofd hematologie van het UZ Antwerpen (UZA), geeft duiding. Hoe kan je herkennen of je leukemie hebt? En wat zijn de overlevingskansen? -
PREMIUM
Seizoen voor PSV-verdediger Obispo lijkt voorbij, interesse vanuit buitenland neemt toe
De blessure die Armando Obispo tegen Vitesse opliep, lijkt op het eerste gezicht ernstig. De verdediger kampt met knieklachten en lijkt zich al op het volgende seizoen te moeten richten. Ondertussen is er vanuit grote competities belangstelling voor hem.Eindhoven -
PREMIUM
Eindhovens ‘plenkske’ maakt horeca Dommelstraat toegankelijk voor rolstoelers
EINDHOVEN - Het zijn historische pandjes waarvan Eindhoven er in het centrum niet zo veel heeft, maar rolstoelvriendelijk zijn de meeste horecazaken in de Dommelstraat niet. Op initiatief van raadslid Marieke van Gastel (VVD), zelf rolstoelgebonden, is daarom maandag het Eindhovens ‘plenkske’ gepresenteerd.Eindhoven -
12
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties. -
PREMIUM
Hoge WOZ-waarde? Die kun je in sommige gevallen ook slim benutten
De nieuwe WOZ-waarde ligt weer in de bus bij Nederlandse huiseigenaren. Deze door de gemeente bepaalde woningwaarde wordt gebruikt in de berekeningen voor diverse belastingen. Vind je de WOZ-waarde te hoog, dan kun je bezwaar maken. Maar je kunt hem ook slim benutten.
-
Romantisch filmpje kijken bij kaarslicht en binnen drie kwartier dansen in dezelfde zaal met dj
EINDHOVEN - Romantisch bij kaarslicht een film kijken. En dan ook nog een lekker drankje geserveerd krijgen. Dat kan sinds kort bij bioscoop Lab-1 in de nieuwe intieme zaal, die in drie kwartier omgetoverd kan worden in een totaal andere setting.Eindhoven -
-
-
PREMIUM
‘Piet Friet’ is ziek, maar niet bang om dood te gaan: ‘Misschien moet ik het onbekende maar omarmen’
EINDHOVEN - Piet Friet, Stamppiet en Pierre Camembert. Onder allerlei namen kookte Piet Bergman (48) uit Eindhoven de gekste gerechten bij culturele evenementen. Door blaaskanker heeft hij echter niet lang meer te leven. ,,Ik weet niet wat hierna komt. Het zal er in ieder geval niet slechter op worden.”Eindhoven -
In Eindhoven is het aantal inwoners dat toestemming geeft voor orgaandonatie afgenomen
In de gemeente Eindhoven is vorig jaar het aantal inwoners dat expliciet toestemming geeft voor orgaandonatie gedaald. In die gemeente zijn momenteel ongeveer 64.600 donoren. In 2021 waren dat er 65.600. Dat blijkt uit cijfers van het CBS die de dataredactie van deze site analyseerde.
In samenwerking met indebuurt Eindhoven