Hoogleraar Maarten van Aalst van de Universiteit Twente over de klimaatconferentie in Glasgow: „Er is veel slecht nieuws.”
Volledig scherm
PREMIUM
Hoogleraar Maarten van Aalst van de Universiteit Twente over de klimaatconferentie in Glasgow: „Er is veel slecht nieuws.” © Frans Nikkesl

Twentse klimaatwetenschapper Maarten van Aalst over aanstaande klimaattop: ‘Glasgow zal te weinig leveren’

ENSCHEDE – Er is een rechtstreekse Twentse link met de wereldwijde klimaattop in Glasgow. UT-professor Maarten van Aalst maakt deel uit van het internationale klimaatpanel IPCC, dat de wereldleiders de belangrijkste adviezen geeft. „Er is veel slecht nieuws”, zegt Van Aalst. „Maar als je niet hoopvol bent, hoef je er niet aan te beginnen.”