Vanavond mogelijk grootste Fortnite-evenement ooit
Fortnite-spelers maken zich dinsdagavond op voor hoogstwaarschijnlijk het grootste Fortnite-evenement ooit. Het evenement sluit het huidige Fortnite-seizoen af, waarna seizoen vijf van start gaat. Wanneer het nieuwe seizoen precies begint is nog onduidelijk.
Delen per e-mail
Het is niet de eerste keer dat Fortnite-ontwikkelaar Epic Games spelers in spanning houdt. In oktober vorig jaar verdween het gehele spel na een seizoenswisseling in een zwart gat. Dit bleek de introductie te zijn van Fortnite Chapter 2. De servers werden daarvoor wel 36 uur offline gehouden, waarbij Epic Games alleen hints losliet over wat er ging gebeuren.
Vanavond om 22.00 lijkt zich tijdens het Fortnite Galactus event eenzelfde soort situatie af te spelen. Reguliere seizoensveranderingen vinden normaliter ‘s morgens of overdag plaats, vaak met een relatief klein evenement. Nu moeten spelers tot vanavond laat wachten. Een kleine troost, spelers die er vanavond bij zijn, kunnen mogelijk het aller grootste Fortnite-evenement bijwonen tot nu toe. Dit verhaal gaat rond nadat zogeheten data miners erachter kwamen dat de bestanden die met de gebeurtenis te maken hebben veel groter zijn dan bij voorgaande evenementen.
Ook zou Donald Mustard, de World Creative Director bij Epic Games, hebben verteld dat dit evenement de ‘toekomst van Fortnite’ voor altijd gaat veranderen.
Vecht tegen Marvel-slechterik Galactus
Afgelopen seizoen stond in teken van het Marvel-universum, waarbij spelers onder meer een Thor en Iron Man-pak konden vrijspelen.
Het evenement dat vanavond om 22.00 begint staat in teken van een gevecht tegen Galactus, een bekend slechterik in het Marvel-universum. Epic Games vraagt spelers om massaal mee te vechten tegen de schurk.
Epic Games raadt spelers aan minimaal een uur van tevoren in te loggen, in verband met drukte op de servers.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Hoe dan? Zo doe je de Player Lock in FIFA
Iedere speelronde bespreken de commentatoren met de spelers van de eDivisie een spelelement, trucje of ander onderdeel van FIFA en hoe ze dit gebruiken. Deze ronde: Player Lock! -
Esports Defensieteam strijdt vanavond online tegen British Army
Het esports-team van Defensie is door de British Army uitgedaagd voor een showmatch in de game CS:GO. Na in Navo-verband al meerdere keren internationaal te hebben samengewerkt, zullen de Nederlandse en Britse militairen nu virtueel tegenover elkaar staan. -
PREMIUM
Zo veranderen jouw arbeidsvoorwaarden in 2021
De coronacrisis heeft ervoor gezorgd dat we meer dan ooit thuiswerken. Dat heeft óók gevolgen voor ons loonstrookje en de secundaire arbeidsvoorwaarden die werkgevers willen bieden. Wat verandert er in 2021? En wat voor invloed heb je daar als werknemer zelf op? -
Regio Gooi en Vechtstreek organiseert FIFA-toernooi voor jeugd tijdens lockdown
De regio Gooi en Vechtstreek biedt jongeren wat entertainment tijdens de lockdown. Het online FIFA-toernooi Copa G&V wordt verspreid over twee dagen gespeeld en ondersteund door bekende influencers. -
Huizenprijs ongekend hoog door schaarste: koper kan ‘kiezen’ uit amper twee huizen
Woningzoekenden hebben nog altijd grote moeite om een geschikte plek te vinden. Ze zijn bereid diep in de buidel te tasten, ondanks de economische onzekerheid die de coronapandemie met zich meebrengt. In de huurmarkt ontstaat wel ademruimte.
-
Razer organiseert zes grote Fortnite-toernooien in Europa en iedereen kan meedoen
Razer organiseert een nieuwe editie van de Razer Invitational. Na succesvolle edities in Zuidoost-Azië (SEA) en Latijns-Amerika (LATAM) krijgen nu ook Europese gamers de kans om tegen grote streamers uit hun eigen regio te spelen. Het gaat om het spel Fortnite. -
eigen tuin eerst Tijd om de wilgen te knotten: zo doe je dat
Een geknotte boom ziet er prachtig uit. Als de grond niet bevroren is, kun je wilgen nu planten. En kortwieken. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt je op weg. -
Eerste grote Europese Valorant-toernooi van Riot Games start 3 december
Op 3 december start Valorant First Strike, hét eerste grote toernooi voor de game Valorant dat door ontwikkelaar Riot Games wordt georganiseerd. Het toernooi duurt vier dagen en heeft een prijzenpot van 100.000 dollar.