Voormalige strijd der titanen vanavond in de Dutch League: LowLandLions tegen PSV Esports
Dutch LeagueVorig jaar waren PSV Esports en LowLandLions de onbetwiste toppers van de Nederlandse League of Legends-competitie (Dutch League). Alle drie de finales in 2020 gingen tussen deze twee teams. Dit jaar komen beide giganten nog maar moeilijk op stoom, maar vanavond nemen ze het tegen elkaar op.
Delen per e-mail
PSV Esports en LowLandLions (voormalig Defusekids) speelden in 2020 iedere finale tegen elkaar. Zowel het lenteseizoen als het zomerseizoen én de jaarafsluiting (Country Finals) liepen uit op een strijd tussen deze twee teams. De eerste twee confrontaties won LowLandLions, maar in de Country Finals ging PSV Esports er met de eerste prijs vandoor.
Dit jaar komen beide teams nog moeizaam op gang. LowLandLions heeft nog niet weten te winnen. Zowel Team Echo Zulu als mCon esports Rotterdam waren beide te sterk voor de regerend kampioen. PSV Esports won op de eerste speeldag van Team Echo Zulu en had vorige week twee wedstrijden op het programma staan. Team THRLL werd verslagen, maar de ongeslagen koploper Dynasty voorkwam een 3-0 score voor de Eindhovenaren.
Voordat LowLandLions het vanavond tegen PSV opneemt, treden ze eerst aan tegen Dynasty, dat zonder nederlagen bovenaan de ranglijst staat. Mocht LowLandLions beide wedstrijden vanavond weten te winnen, dan haken ze weer helemaal aan bij de top van de Dutch League en maken ze weer volop kans om hun titel te verdedigen.
Dutch League speeldag 3
19:00 - Team THRLL vs. Team Echo Zulu
20:00 - LowLandLions vs. Dynasty
21:00 - Team THRLL - mCon esports Rotterdam
22:00 - LowLandLions vs. PSV Esports
Alle wedstrijden worden live uitgezonden op het Twitch-kanaal van Esports Prime.
Bekijk onze video’s over Esports:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Door webshops ligt een koopverslaving op de loer, dit doe je eraan
Winkelen en uitgaan kan al een tijd niet, maar gelukkig hebben we webshops. Nou ja, gelukkig... Voor sommige mensen is een druk op de koopknop zó verleidelijk, dat een koopverslaving op de loer ligt. -
LEC
Twee teams komen foutloos door eerste weekend LEC heen, zeven teams gedeeld laatste
Na het eerste weekend in de Europese League of Legends-competitie (LEC) zijn G2 Esports en Rogue als enige twee teams nog ongeslagen. Ze wonnen alle drie hun wedstrijden en gaan dus fier aan kop. -
LEC
Europese League of Legends-competitie start direct met ‘superweekend’
De Europese League of Legends-competitie (LEC) begint vanavond weer. Tien teams nemen het tegen elkaar op en strijden om het Europese kampioenschap. De fans worden direct getrakteerd op een bomvol weekend met drie speeldagen. -
PREMIUMKoken & eten
In deze chocoladefabriek in Brabant kun je je eigen pak hagelslag maken
Het heeft de sfeer van Sjakie in de Chocoladefabriek, maar het is levensecht. In een nieuwe chocoladefabriek in het Brabantse Veghel die nu in de maak is, maak je je eigen chocoladereep, in je eigen favoriete smaak, met je zelf ontworpen wikkel erom. In de fabriek werken alleen maar jonge mensen. -
Post Malone headliner op virtueel concert ter ere van 25-jarig jubileum Pokémon
Pokémon heeft gisteren zijn plannen ontvouwd voor een virtueel concert om het 25-jarig jubileum mee te vieren. De meeste aandacht werd getrokken door headliner en Pokémon-fan Post Malone.
-
PREMIUM2
Prenatale depressie blijft vaak onbehandeld: ‘Door de stress beviel ik van een prematuurtje’
Niet elke zwangere vrouw is in blijde verwachting. Sommigen voelen zich neerslachtig of angstig, maar om hulp vragen is moeilijk. Dat kan een prenatale depressie tot gevolg hebben. ,,Het is not done om te praten over de slechte kanten van een zwangerschap”, vertelt ervaringsdeskundige Carmen Wille (31). Vroedvrouw en psychotherapeute An-Sofie Van Parys pleit voor meer bewustwording, want een prenatale depressie kan ernstige gevolgen hebben voor moeder én kind. -
Braziliaanse esporter Ingrid ‘SOL’ Oliveira vermoord door andere speler
Een vrouwelijke Call of Duty esporter uit Brazilië met de naam Ingrid ‘SOL’ Oliveira Bueno da Silva is volgens bronnen om het leven gebracht door een andere speler. De 19-jarige Oliveira is dood aangetroffen in het huis van de dader. -
Dutch League
Dutch League: Dynasty blijft maar winnen en mCon esports Rotterdam verrast titelverdediger LowLandLions
In speelronde 2 van de Dutch League heeft mCon esports Rotterdam hoge ogen gegooid. De Nederlandse League of Legends-competitie werd opgeschrikt door het team dat zowel titelverdediger LowLandLions (LLL) als Echo Zulu wist te verslaan. Met deze overwinningen staat het Rotterdamse team opeens tweede op de ranglijst.