Gevreesd werd dat de aanleg van een zonnepark aan de Bollendonkseweg in Etten-Leur de (bedreigde) marters daar zou verjagen. Daarom werden maatregelen getroffen om de beestjes in de buurt een goed onderkomen te bieden. Dat heeft gewerkt: natuurcamera's hebben alweer twee keer marters gespot bij Bollendonk.
Volledig scherm
PREMIUM
Gevreesd werd dat de aanleg van een zonnepark aan de Bollendonkseweg in Etten-Leur de (bedreigde) marters daar zou verjagen. Daarom werden maatregelen getroffen om de beestjes in de buurt een goed onderkomen te bieden. Dat heeft gewerkt: natuurcamera's hebben alweer twee keer marters gespot bij Bollendonk. © MEC Etten-Leur

‘Nieuwe natuur’ bij oude vuilstort doet z’n werk: marters gefilmd bij zonnepark Etten-Leur

ETTEN-LEUR - Camera’s bij de voormalige vuilstort leggen soms reeën vast die de lens besnuffelen. Of muizen. Allemaal leuk. Maar de recente opnames van marters zijn pas écht reden voor een feestje.