Arsenal al door na zege bij Molde
Arsenal heeft zich verzekerd van de volgende fase van de Europa League. De formatie uit Londen won de groepswedstrijd in Noorwegen tegen Molde, 0-3. Arsenal is daardoor zeker van een plaats bij de eerste twee in de poule.
Delen per e-mail
De middenmoter uit de Premier League nam na de rust afstand. Eerst scoorde Nicolas Pépé, vervolgens maakte Reiss Nelson er 0-2 van. Folarin Balogun zorgde voor nummer drie.
Arsenal heeft nu 12 punten, twee keer zoveel als Molde. Rapid Wien (3 punten) en Dundalk (0) spelen nog tegen elkaar.
AC Milan speelde in Frankrijk gelijk bij Lille, 1-1. Lille blijft daardoor leider met 8 punten, een meer dan de Italianen. Sparta Praag, dat Celtic versloeg (4-1), staat op 6. De Schotten hebben met 1 punt weinig in te brengen.
Samu Castillejo zette de Italianen meteen na rust op voorsprong. Jonathan Bamba maakte gelijk voor de Fransen. Sven Botman was basisspeler bij Lille.
Jamie Vardy schoot Leicester City naar de volgende ronde. De Engels international wachtte daar tegen Braga wel mee tot de 5de minuut van blessuretijd (3-3).
Het betekende de derde keer op de avond dat Leicester op gelijke hoogte kwam. Eerder scoorden Harvey Barnes en Luke Thomas voor de formatie van coach Brendan Rogers. In de eerste minuut van de extra tijd had de Braziliaan Fransérgio Braga nog op voorsprong gezet. De Portugezen staan tweede en hebben nog goede kansen op de volgende ronde.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Liverpool ondanks razendsnelle goal Salah niet langs Midtjylland
Liverpool heeft de groepsfase in de Champions League zonder franje afgesloten. Het duel met FC Midtjylland in Denemarken eindigde in 1-1. -
Grieperige Blind laat laatste training voor CL-kraker schieten
Daley Blind heeft de laatste training voor het Champions League-duel met Atalanta moeten laten schieten. De verdediger was vanmorgen ziekjes. Noussair Mazraoui, David Neres, Lassina Traoré en Nicolás Tagliafico, die vandaag evenmin fit waren, verschenen wél op het trainingsveld. Het kwartet is nog niet honderd procent fit, zo zei trainer Erik ten Hag vanmorgen, en nog niet zeker voor morgenavond. -
Nick (57) over zijn energierekening: ‘Ik heb er inmiddels een sport van gemaakt’
Hoeveel geld besteedt u aan energie in huis? Hoe probeert u de kosten in de hand te houden? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Nick de Graaf (57) uit Alphen aan den Rijn. -
Preses Basaksehir wil levenslange schorsing vierde official
Als het aan de voorzitter van Istanbul Basaksehir ligt, krijgt de Roemeense vierde official Sebastian Coltescu een levenslange schorsing. De reserve-arbiter zou zich ten opzichte van Pierre Webó, assistent-trainer bij de Turkse club, racistisch hebben uitgelaten tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. -
Na de Chinezen komen nu ook de Vietnamezen: nieuw automerk Vinfast naar Nederland
In navolging van de vele Chinese merken maakt dit jaar ook een Vietnaams automerk zijn debuut in Nederland. Vinfast heet het Vietnamese merk, dat na het Chinese MG, Aiways en (binnenkort) Byton en Xpeng de Nederlandse automarkt zal bestormen.
-
Van Dijk en Van de Donk in UEFA-team van het jaar, Miedema afgevallen
Virgil van Dijk en Daniëlle van de Donk vormen de enige Nederlandse inbreng bij de door de Europese voetbalbond UEFA samengestelde teams van het jaar. Bij de vrouwen was het voor het eerst dat de UEFA een elftal van het jaar samenstelde. -
Koken & eten
André van Duin steelt de show in Heel Holland Bakt: ‘Dit is meer een dood schildpadje’
Drie mannekes, drie vrouwkes. Dat zijn de zes overgebleven kandidaten zoals presentator André van Duin ze noemde tijdens de vijfde aflevering van Heel Holland Bakt. Gisteren keken er bijna 3,4 miljoen mensen naar de bakwedstrijd. -
Wordt Sinisterra morgen de supersub van Feyenoord in Oostenrijk?
De medische staf van Feyenoord heeft Luis Sinisterra vrijgegeven voor de wedstrijd in de Europa League tegen Wolfsberger AC. De Colombiaan reist mee naar Oostenrijk en zit morgenavond in Klagenfurt op de bank.