Diskwalificatie dreigt voor Lewis Hamilton, ook Max Verstappen moet zich melden

VideoDe FIA heeft het besluit om Lewis Hamilton al dan niet te straffen vanwege een overtreding met de achtervleugel en DRS over de nacht getild. Pas vandaag wordt duidelijk of hij in Brazilië opnieuw een knauw krijgt in de strijd om de wereldtitel. Ook Max Verstappen wordt bij de stewards ontboden.

63 reacties

  • J Smid

    9 maanden geleden
    Tja, onopzettelijk prutsen aan je achtervleugel niet wetende dat je daardoor harder kan rijden, geloof niemand. Als Max een boete van 50.000 krijgt - enkel omdat hij er niet aan had moeten zitten - lijkt mij redelijk dat Lewis Hamilton voor deze race geschorst wordt en dus niet mee mag doen. Nul punten. En inderdaad, als Max een regel overtreedt volgt er direct een straf, bij Hamilton is dat vrijwel nooit het geval.
  • Jaap Spruitenburg

    9 maanden geleden
    Er zullen wel wat advocaten over en weer aan het werk zijn, gaat tenslotte om miljoenen... Uiteindelijk denk ik dat het wel slim is om dit juist nu te doen, is sowieso een mentale klap voor Hamilton, zeker omdat die de druk op Verstappen probeerde te leggen. Uiteindelijk is het in mijn opinie controleren of een ander zijn auto aan de reglementen voldoet, anders dan aan een auto zitten om te saboteren. Uiteindelijk doet Verstappen wat de FIA zou moeten doen, controleren van de handboek-regels.
  • Ad Okkerse

    9 maanden geleden
    Oke, dus Max probeert aan te tonen dat Hamilton vals spel speelt. Door dit te onderzoeken zou Max gestraft worden? Wereld op zijn kop uiteraard. Een berisping voor Max en een keiharde straf voor de onsportieve en achterbakse Hamilton aub. Als ik een inbreker bij z'n oor pak, moet ik dan gestraft worden?!
  • Mesters

    9 maanden geleden
    Ik vindt dat Hamilton met kleine dingetjes vals te spelen terwijl Max er echt voor gaat en je ziet hij gaat zelfs ook even voelen en kijken of het waar is. Ik vindt de diskwalificatie voor Hamilton terecht. Gr. ELLEN.
  • Peter B

    9 maanden geleden
    @Dolly J. de Groot Nee, zegt niet zo veel omdat de vleugel voor inspectie in beslag is genomen. Peter