Norris trekt boetekleed aan: ‘Domme en ondoordachte opmerkingen'
Formule 1-coureur Lando Norris heeft op Twitter zijn excuses aangeboden voor zijn ,,domme en ondoordachte opmerkingen” tijdens de GP van Portugal. Dat deed de 20-jarige Brit van McLaren via social media.
,,Ik ben mijn excuses verschuldigd. Ik ben stom en onzorgvuldig geweest met sommige dingen die ik de laatste tijd tijdens interviews heb gezegd en ik heb niet het respect getoond dat ik zou moeten hebben richting bepaalde mensen”, zo trok Norris het boetekleed aan.
Norris liet zich onder meer negatief uit over Lance Stroll. ,,Hij heeft duidelijk niets geleerd van vrijdag. Hij lijkt nergens van te leren”, liet Norris onder meer optekenen over zijn collega. Norris kwam met Stroll in botsing tijdens de race en werd uiteindelijk dertiende.
,,Ik bied mijn excuses aan voor wat ik over Lance zei; ik had dat niet moeten zeggen, maar net op dat moment was ik geïrriteerd”, kwam hij er nu op terug. Komend weekend staat de GP van Emilia-Romagna in Italië op het programma.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
Max Verstappen hoopt op verbeteringen na domper in Miami: ‘Het is extreem pijnlijk’
Max Verstappen kwam tijdens de eerste twee vrije trainingen in Miami gisteren niet verder dan vijftien ronden en dat is uiteraard slecht nieuws voor de Nederlandse wereldkampioen. ,,Het was geen goede dag voor ons", aldus Verstappen. ,,We wilden naar buiten gaan en de baan leren kennen, maar het verliep niet volgens plan.” -
Formule 1-teams schrapen verf om gewicht te verliezen: ‘Bij Weight Watchers raak je ook niet in één keer alles kwijt’
Formule 1-teams schrapen verf van hun auto’s om het gewicht naar beneden te brengen en daardoor sneller te worden. In de afgelopen Grote Prijs van Emilia-Romagna waren bij met name Williams, Aston Martin en McLaren onderdelen te zien waarbij het zwarte carbon niet was geverfd. -
Verstappen: Gat met Mercedes was groot, maar podiumplaats is prima
Max Verstappen was nuchter na de Grote Prijs van Portugal. Meer dan de derde plaats zat er niet in. ,,Het is de plek die ik verdiende. Het gat naar de Mercedessen was te groot”, zei de Nederlander van Red Bull bij Ziggo Sport. ,,Ik heb maar gewoon mijn eigen race gereden.” -
McLaren wil F1-team niet verkopen aan Audi: ‘We blijven altijd zelf eigenaar’
De eigenaren van het Formule 1-team McLaren voeren weliswaar gesprekken met Audi, maar van een verkoop van de renstal is volgens teambaas Zak Brown geen sprake. ,,Onze aandeelhouders zijn zeer betrokken bij McLaren. We hebben gesprekken met Audi gehad, maar we zijn niet te koop”, zei Brown voorafgaand aan de eerste Grote Prijs van Miami.
-
Mijn bevalling
Esmee krijgt kind met mannenstel: ‘Toen mijn vliezen braken, kwamen ze meteen dweilen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Deze week: Esmee Ros zette haar kind op de wereld in een meeroudergezin. -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs. -
update
MOB in hoger beroep tegen stikstofuitspraak circuit Zandvoort
Milieuorganisatie Mobilisation for the Environment (MOB) gaat in hoger beroep bij de Raad van State tegen de rechterlijke uitspraak om de stikstofvergunning van het circuit in Zandvoort in stand te laten.