Verstappen spint en klokt zesde tijd in eerste vrije training, Hamilton en Bottas het snelst
Formule 1Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de GP van Bahrein de zesde tijd genoteerd. De Nederlander was 1.261 seconden langzamer dan Lewis Hamilton, de wereldkampioen van Mercedes die de eerste tijd noteerde.
Achter Hamilton volgde Valtteri Bottas met zijn Mercedes op de tweede plek. De derde plek was voor Sergio Pérez van Racing Point. Tussen Hamilton en Verstappen, die tijdens de vrije training ook nog spinde, zaten verder nog Carlos Sainz en Pierre Gasly. Alexander Albon, ploeggenoot van Verstappen, eindigde op de zevende plek achter de Nederlander.
Nadat Verstappen spinde, bleef hij binnen en werd er volop aan zijn auto gesleuteld. ,,Lovely, ik denk dat de banden flatspots hebben", zei de Nederlander nadat hij een rondje maakte.
Om 16.00 uur is de tweede vrije training. Ook die is te volgen in een liveblog. Bekijk hieronder de volledige uitslag van de eerste vrije training.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMPoll / Video
Sir Lewis Hamilton? ‘Ik begrijp niet waarom hij al zo lang op die ridderorde moet wachten’
Met zeven wereldtitels op zak is Formule 1-kampioen Lewis Hamilton volgens veel Britten rijp voor een ridderorde. Op nieuwjaarsdag zou die eer hem te beurt vallen. Maar discussie blijft er altijd. -
PREMIUM
De race lijkt in Miami bijna bijzaak: ‘Elk hoekje van het circuit is volledig gecommercialiseerd’
Met de langverwachte eerste Grand Prix in Miami schetst Liberty Media in Florida niet zozeer de sportieve als wel de commerciële toekomst van de Formule 1. ,,Het is hier allemaal zó next level, echt een nieuwe standaard voor de sport.” -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM
Beitske Visser na rampseizoen: ‘Vorig jaar skip ik maar gewoon en ik ga verder met waar ik was gebleven’
Na een rampzalig 2021 wil Beitske Visser terug naar het niveau van haar eerste seizoen in de W Series, toen ze vicewereldkampioen werd. In Miami begon de Friezin alvast redelijk, met een vierde en een zevende plaats.
-
GP van Bahrein
Verstappen gevraagd naar Maradona: ‘Verzamel goede mensen om je heen’
Zonder Max Verstappen en Diego Maradona echt met elkaar te willen vergelijken, kreeg de coureur bij de internationale persconferentie vooraf aan de Grand Prix van Bahrein toch een vraag die relateerde aan het gisteren overleden voetbalicoon. Hoe ga je om met de immense druk op jonge leeftijd, als alle ogen op je gericht zijn? -
vrije training 3
Max Verstappen maakt flink wat meters in Miami, Red Bull en Ferrari aan elkaar gewaagd
Na de domper van gisteren heeft Max Verstappen tijdens de derde vrije training in Miami wel de nodige rondjes kunnen rijden. Met de snelheid van de Red Bulls lijkt weinig mis, want de toptijd kwam op naam van Sergio Pérez, voor Charles Leclerc en Verstappen. -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken.