Weer drie aanhoudingen voor rellen rond jaarwisseling Leeuwarden
De politie in Leeuwarden heeft nog eens drie verdachten aangehouden wegens ongeregeldheden tijdens de jaarwisseling. Drie inwoners van de stad van 21, 24 en 41 jaar zijn opgepakt wegens poging tot zware mishandeling dan wel openlijke geweldpleging.
Delen per e-mail
Deze verdachten maakten deel uit van de groep die tijdens de jaarwisseling in het centrum van Leeuwarden zwaar vuurwerk, glas en bakstenen naar de politie gooide. In de nieuwjaarsnacht zijn al meerdere personen aangehouden.
De drie aangehouden verdachten konden op basis van beeldmateriaal van bodycams worden herkend. Tegen tien anderen die mogelijk betrokken zijn geweest bij de ongeregeldheden is het onderzoek nog gaande.
Maandag werd al een 22-jarige man uit Leeuwarden veroordeeld tot een taakstraf van tweehonderd uur voor het gooien van brandende fakkels tijdens de jaarwisseling naar de politie. Hij had elf dagen in de cel doorgebracht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Waarom het tijdens een wandeling wél lukt een goed gesprek te voeren
Na zó lang thuiswerken snak je zelfs naar die ene irritante collega. Gewoon om even te babbelen over iets anders dan werk. Maar hoe houd je contact met collega’s als zoveel mogelijk thuisblijven de norm is. Trainer en auteur Mirjam Wiersma helpt je de onderlinge band warm te houden. Vandaag: wandelen. -
Friese GGD vreest meer uitbraken in verpleeghuizen
De GGD in de provincie Friesland vreest voor meer corona-uitbraken zoals in een verpleeghuis in Surhuisterveen. "We hebben nu nog niet het beeld dat het virus overal zit, dat er op andere plekken zo'n grote groei plaatsvindt. Daar kijken we wel naar, het blijft daar bij incidentele gevallen. Maar dat is wel onze angst", laat een woordvoerder weten. -
Levend zeepaardje gevonden op strand Ameland
Op het strand van Ameland is zondag een levend zeepaardje gevonden. Het dier is in een zak met zeewater overgebracht naar Natuurcentrum Ameland waar het in een bassin met soortgenoten mag vertoeven. -
Koken & eten
André van Duin steelt de show in Heel Holland Bakt: ‘Dit is meer een dood schildpadje’
Drie mannekes, drie vrouwkes. Dat zijn de zes overgebleven kandidaten zoals presentator André van Duin ze noemde tijdens de vijfde aflevering van Heel Holland Bakt. Gisteren keken er bijna 3,4 miljoen mensen naar de bakwedstrijd. -
Radar in Wier zorgt voor slapeloze nachten bij bewoners
Een aanhoudend laag gezoem veroorzaakt door de Radar van Wier aan de Hegeldijk houdt de inwoners van Wier uit hun slaap. Dat schrijft het Friesch Dagblad.
-
PREMIUMVIDEO
Samenvatting | Heracles Almelo - sc Heerenveen
-
Nygren voorkomt in slotfase derde zege op rij van VVV
Georgios Giakoumakis. Noem zijn naam in Venlo en alle deuren gaan open. Vanmiddag, in het duel met SC Heerenveen, scoorde de Griek zowaar eens niet namens VVV. Eindstand in De Koel: 1-1. -
Na de Chinezen komen nu ook de Vietnamezen: nieuw automerk Vinfast naar Nederland
In navolging van de vele Chinese merken maakt dit jaar ook een Vietnaams automerk zijn debuut in Nederland. Vinfast heet het Vietnamese merk, dat na het Chinese MG, Aiways en (binnenkort) Byton en Xpeng de Nederlandse automarkt zal bestormen.