Ellie Lust waarschuwt in Gouda voor cybercriminaliteit
Voormalig politieagente Ellie Lust komt naar de Goudse Schouwburg om te praten over cybercrime. Zij vervult maandagavond 27 mei de rol van gastvrouw.
Delen per e-mail
De bijeenkomst is een initiatief van Rabobank Hollandse IJssel. De bank stelt dat de schade van cybercriminaliteit in Nederland jaarlijks 10 miljard euro bedraagt. Door Ellie Lust naar voren te schuiven wil de Rabobank hiervoor waarschuwen.
Aanwezig is ook journalist en schrijfster Maria Genova, bekend van de bestseller ‘Komt een vrouw bij de h@cker’. Zij spreekt over informatiebeveiliging. Verder is Danny Mekic te gast, die vertelt over innovaties en nieuwe technologieën.
De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De schouwburg opent een half uurtje eerder de deuren. Aansluitend wordt om 21.15 uur een netwerkborrel gehouden. Aanwezigen dienen zich vooraf aan te melden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gebied afgezet na vondst vaten in Waddinxveen
De politie heeft vanmiddag een gebied bij de Zuidelijke Rondweg afgezet na de vondst van meerdere vaten. -
PREMIUM
Funshoppen binnen 20 minuten in een tuincentrum? Vergeet het maar!
-
Huiseigenaar betaalt geen boete meer als gasaansluiting wordt verwijderd
Consumenten hoeven niet te betalen wanneer ze hun gasaansluiting laten verwijderen. Dat heeft toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) bepaald. De verwijderkosten van de gasaansluiting worden in plaats daarvan betaald door iedereen die nog wel op het gasnet is aangesloten, via de periodieke aansluitvergoeding. -
PREMIUMvoor 'n prikkie
Corrie (92) zoekt haar poëziealbum: ‘De teksten van mijn broers en ouders wil ik graag een keer teruglezen’
‘Begroet iedere dag met een gulle lach. En heb je kommer of verdriet? Vergeet dan toch het lachen niet!’ Wie kent ze nog? De typische gedichtjes en spreuken die je in elk poëziealbum vindt. -
PREMIUMop de lijst
Kamerkandidaat Huibert van Rossum (CDA): ‘Misschien hebben we toch kerncentrale nodig’
Huibert van Rossum (43) werkt bij het Havenbedrijf in Rotterdam en woont in Gouda. Hij is getrouwd, heeft drie kinderen en zijn grootste hobby is ritjes maken op de racefiets. Voor het CDA doet hij bij de verkiezingen een gooi naar een zetel in de Tweede Kamer.
-
Bijbaan kwijt, studievertraging en kosten: 'Elke maand lastig om mijn studie te betalen'
Van zorgeloos studeren is tijdens de coronacrisis geen sprake. Studenten maken meer studiekosten door opgelopen studievertraging, velen zijn hun bijbaan kwijtgeraakt, ze lenen meer en maken zich daardoor ook zorgen over hun financiële toekomst. -
PREMIUMhoe is het nu met?
Racetalent Tim (13) en zijn ouders zetten alles aan de kant voor die ene droom: ‘Vakantie nooit gemist’
Negen jaar was hij en slechts 135 centimeter lang. Toen al reed racetalent Tim van Elleswijk (13) een baanrecord op de kartbaan in Zoetermeer. Dat kan een grote worden, wisten stomverbaasde toeschouwers. Inmiddels zijn we tientallen prijzen verder. -
22
Driekwart van commando's in spe haalt de opleiding niet, waarom is dat?
Misschien is de opleiding van de Korps Commandotroepen wel de zwaarste die er is. Ongeveer 80 procent van de kandidaten haalt de eindstreep niet eens. Universitair hoofddocent Ruud den Hartigh werkt nu samen met zijn team aan een oplossing. Door de commando’s in spe te volgen en de data te analyseren, hopen ze erachter te komen wat de grote uitval veroorzaakt.
In samenwerking met indebuurt Gouda