Gouda wéér opgeschrikt door nachtelijke autobrand: achtste brand in korte tijd
Opnieuw een autobrand in Gouda. Dit keer ging een voertuig in vlammen op aan de Nijverheidsstraat, op het bedrijventerrein Kromme Gouwe. Het is de achtste autobrand van dit jaar.
De brand was rond 01.15 uur vannacht. De brandweer die snel ter plaatse was, had het vuur snel onder controle, maar kon niet voorkomen dat van het voertuig weinig overbleef.
Volgens getuigen zou brandstichting niet worden uitgesloten. De politie heeft spullen in en rond de auto meegenomen voor nader onderzoek.
De brand op de Nijverheidsstraat volgt enkele dagen na die op de Bosweg in Korte Akkeren. De laatste tijd zijn er meerdere autobranden geweest in Gouda. Begin deze maand vloog een auto in brand op het Olympiadeplein in Oosterwei. Twee weken eerder was het ook al raak op het Olympiadeplein. Toen gingen twee voertuigen in vlammen op.
Dezelfde nacht brandde er bovendien een auto uit op de Gedenklaan. Kort daarna was het raak op het Reinaertplein in Oud-Achterwillens. Vanwege de autobranden op het Olympiadeplein is er cameratoezicht ingesteld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Aantal UFO-meldingen blijft sinds de pandemie hoger dan voorheen, maar Gouda ziet daling
-
PREMIUM
Van gezichtsmasker tot kattenbakvulling: deze wonderklei kun je óveral voor gebruiken
Bentoniet lijkt ineens overal op te duiken. Deze kleisoort wordt gebruikt in gezichtsmaskers, als kattenbakvulling, voor het klaren van wijn en – de core business van De Bentoniet Fabriek in Bodegraven – in de boorindustrie. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. -
PREMIUMmet video
Ernstig zieke Naoufal (7) is een dag lang dé sterspeler van ADO Den Haag
Naoufal (7) wil profvoetballer worden. Vandaag was hij dat voor één dag. Vanwege een kwaadaardige tumor heeft de jongen uit Gouda veel chemokuren moeten doorstaan. Nu was het tijd voor zijn droom.
-
PREMIUM
Jachthavens bomvol, amper nog een ligplaats te vinden in het Groene Hart: ‘Gekkenhuis’
Geen vakantie, geen uitstapjes en alle horeca dicht. Wat te doen met je centen? Wie altijd al van een eigen boot droomde, ging in coronatijd overstag. En daardoor hebben jachthavens in het Groene Hart ineens wachtlijsten. -
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
PREMIUM
Bushokje met een levensreddende functie: Gouda hangt AED op plek waar iedereen altijd bij kan
Een bushokje met een levensreddende functie: pal naast verschillende haltes in Gouda hangt sinds deze week een AED waar iedereen elk moment van de dag bij kan. Daarmee heeft de stad een landelijke primeur.