Marieke snuift wat cultuur op en Rox is éindelijk weer te bewonderen op het podium!
regiobytesKorte updates van de sterren op Facebook, Twitter, en Instagram - wij smullen ervan. In de rubriek Regiobytes struint de redactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van BN’ers en ‘celebrities’ uit het Groene Hart.
Na maanden nauwelijks te kunnen optreden, gaat Roxeanne Hazes uit Vinkeveen weer aan de bak! Dat meldt de zangeres op Instagram. Na druk gerepeteerd te hebben, treedt ze dit weekend op in Venlo. Hoe leuk!
De Alphense coureur Tom Coronel blikt terug met een reeks foto's op zijn Instagram, en niet zonder reden. Precies acht jaar geleden reed hij op het Circuit de Spa-Francorchamps. Wat een mooie plaatjes!
Wielrenner Dylan Groenewegen en zijn vriendin verwachten hun eerste kindje!
Na een jaar hard werken, geniet tv-kok en presentatrice Miljuschka Witzenhausen van haar welverdiende vakantie. Na een aantal kiekjes in bikini onder de noemer #eerlijkefoto, was het gisteren tijd voor een nieuw plaatje aan het zwembad. ‘Shapes and shadows', schrijft ze erbij.
Oud-profvoetbalster Anouk Hoogendijk uit Mijdrecht was gisteravond te zien op tv, namelijk bij de Quiz met Ballen op NPO 1. En of ze er zin in had!
En ook de Goudse Marieke Elsinga geniet van haar zomer. Na een druk jaar achter de desk van RTL Boulevard en op de radio bij Q-Music, besloot de presentatrice de zon op te zoeken. En daar hoort natuurlijk ook wat cultuur bij...
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
klik hier
Nieuwstip? Stuur ons dan een appje!
-
11
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUMmet poll35
Honderden ‘heksen’ onschuldig gedood, tóch wordt er lollig over gedaan: ‘Slachtoffers verdienen monument’
Er wordt veel te lacherig gedaan over de heksenvervolging. Dat vindt Stichting Nationaal Heksenmonument, die ijvert voor een landelijk monument ter nagedachtenis aan de honderden mensen die de voorbije eeuwen omkwamen door heksenvervolging.Oudewater -
Bloed, weefsel, armen en benen: Waar gaan de menselijke resten uit het ziekenhuis heen?
Ziekenhuizen hebben nogal wat afval. Dat bestaat niet alleen uit vieze gebruikte medische instrumenten, doekjes, papier of overgebleven maaltijden maar ook uit menselijke delen. Waar gaan die heen en hoe worden die verwerkt? De groene kliko? Niet echt.Alphen aan den Rijn -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’
-
Check hier al het regionale sportnieuws
-
-
-
klik hier
Volg AD Groene Hart op Instagram!
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.