Nederlandse Horeca Prijzen: Heeeurlijk, Brownies & Downies, Kaldi en Barista Café maken kans
Cafeetje Heeeurlijk in de categorie bar en café en Brownies en Downies in de categorie lunchzaken zijn de favoriete horecagelegenheden van bezoekers van de Goudse horeca. Zij dingen sowieso mee naar de Nederlandse Horeca Prijzen.
Beide gelegenheden kregen in hun categorie zowel de meeste stemmen als de hoogste waardering in de online competitie. Bij de beste koffiezaak kreeg Kaldi in Gouda de meeste stemmen, maar het Barista Café de hoogste waardering. In Oudewater gingen de meeste stemmen naar café Tante Pietje. In Bodegraven kreeg Puha de hoogste waardering en meeste stemmen in hun categorie. Het Oude Dorp is de gemeentelijke winnaar in Waddinxveen in de categorie cafetaria & eethuis, in Zuidplas Eetcafé RaaR.
De vakjury, bestaande uit meerdere professionals, kiest per categorie een landelijke winnaar. Die worden op maandag 20 januari 2020 bekend gemaakt tijdens het Award Festival in Studio’s Aalsmeer.
,,Met meer dan 115.000 stemmers in het land en 7.000 genomineerden kunnen we spreken over een succesvolle eerste editie’’, aldus Niels Groot van Vote Company, dat de verkiezing samen met Horeca Netwerk, Gastronomie, Horeca Vizier, Studio’s Aalsmeer en de dj’s van Radio 538 organiseert. Tijdens het Award Festival kunnen de gemeentelijke (sub)categoriewinnaars zich laten huldigen door Jan Versteegh, Kim Kötter en Miss Nederland Rahima Dirkse. Ook worden hier de landelijke winnaars bekend gemaakt door de vakjury en gehuldigd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
-
Gezocht: een centrummanager voor Gouda
Al sinds de zomer zoekt Gouda naar een nieuwe centrummanager. Een droomkandidaat was gevonden, maar de onderhandelingen liepen op niets uit. ,,Een centrummanager haalt de prijzen binnen voor Gouda.’’ -
Lekdijk tussen Lopik en Jaarsveld tot oktober dicht vanwege dijkversterking
De Lekdijk Oost tussen Lopik en Jaarsveld is vanaf maandag 5 juni ruim vier maanden dicht omdat hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden begint met de dijkversterking. Tussen de Rolafweg-Zuid in Lopik en de bebouwde kom van Jaarsveld is de dijk tot 13 oktober niet toegankelijk.Lopik -
Ontwikkelaar vraagt meer tijd voor ‘haalbaarder woningbouwplan’ in Lopikerkapel
De projectontwikkelaar voor nieuwbouw in Lopikerkapel heeft langer tijd nodig om ‘een haalbaarder plan’ samen te stellen. Vanwege de fors gestegen bouw- en materiaalkosten moet ontwikkelaar Bunnik Projekten uit IJsselstein een herberekening maken van de kosten van het geplande bouwproject aan de Lopikerweg Oost 199.Lopik -
indebuurt.nl
Verhuizen in Gouda: dit moet je regelen
Speel je met de gedachte om te verhuizen naar Gouda? Goed plan! Dan is het belangrijk om te weten dat je – voordat je de verhuisdozen uitpakt – het een en ander moet regelen. Hier zie je een handig overzicht!
-
PREMIUM
Jonge gezinnen leven in eenzaamheid in nieuwe woonwijk, Elise komt in actie: ‘Nood is schrijnend’
Waddinxveen -
-
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
50
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen.