Tiener (16) aangevallen en mishandeld door groep jongeren op klaarlichte dag in druk winkelcentrum
Een 16-jarige jongen is zaterdagmiddag, terwijl het druk was met winkelend publiek, door een groep jongeren aangevallen en mishandeld in winkelcentrum Goverwelle in Gouda. Twee verdachten zijn inmiddels aangehouden.
De jongen werd rond 15.45 uur in de buurt van de Eye Wish brillenwinkel door de groep aangevallen. Zowel het slachtoffer als een 30-jarige voorbijganger die te hulp schoot, raakten lichtgewond.
Het zou gaan om een groep van zes tot zeven jongeren van tussen de 13 en 16 jaar, vertelt politiewoordvoerder Tom Verhoeff. Twee verdachten zijn na het incident aangehouden.
De politie doet onderzoek naar de mishandeling en roept getuigen op zich te melden. Verhoeff: ,,We weten dat het ten tijde van het incident druk was in het winkelcentrum. Vandaar onze oproep aan eenieder die getuige is geweest van het incident en/of mogelijk beeldmateriaal tot zijn of haar beschikking heeft zich bij ons te melden.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen. -
PREMIUMde wijkagent
Als baby van zes maanden onwel wordt, moet agent reanimeren: ‘Ik wil het niet verpesten’
Ik heb al meerdere keren gereanimeerd, maar de reanimatiepoging die me het meest is bijgebleven, is die van een baby. Het is best lastig om daarmee om te gaan, als je zoals ik zelf ook kinderen hebt. Dan komt het wel heel dichtbij. -
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op? -
PREMIUM
Jet (17) is dol op Flikken Maastricht en wil zelf als agent de straten veiliger maken: ‘Ik heb een plan’
Ze is dol op Flikken Maastricht en andere misdaadseries. Jet Slof ziet zichzelf over een paar jaar als politieagent de straten veiliger maken. ,,Helaas ben ik nog te jong voor de politieacademie. Maar ik heb een plan.”
-
PREMIUM
Huisje, stroompje, beestje? Wees op tijd, want wachttijd voor elektriciteit loopt op naar 1,5 jaar
Dat er meteen stroom is als je in een nieuwe woonwijk of bedrijventerrein aanlegt, is niet langer zeker. Meld plannen vroeg, waarschuwt stroombedrijf Liander, anders riskeer je anderhalf jaar wachttijd. -
-
-
PREMIUMTIPS
Plons! Je ziet een auto het water in rijden: dit is wat je moet doen (en wat níet)
Bijna elke week haalt de brandweer inzittenden van een auto uit het water. Soms helpen omstanders, die er eerder waren. Zoals afgelopen vrijdag bij de Vinkeveense Plassen. Als je ooggetuige bent, waar moet je dan op letten? Expert Mario van Hattum van de veiligheidsregio Utrecht geeft tips. -
PREMIUM
Bushalte pas na drie aanpassingen goed toegankelijk voor mensen met beperking: ‘Resultaat is nu prachtig’
Liefst 79 bushaltes in de vier dorpen van Zuidplas zijn afgelopen maanden aan een inspectie onderworpen. Ze werden getoetst op toegankelijkheid en waar mogelijk aangepast. Het Platform Gehandicapten en Chronisch Zieken in de gemeente is er blij mee. ,,Maar we zijn er nog niet.”