‘Voetbalvereniging Moordrecht verhuist op z’n vroegst januari 2022’
Voetbalvereniging Moordrecht zal niet voor januari 2022 verhuizen naar sportpark ‘t Ambacht aan de noordkant van Moordrecht. Dat heeft het bestuur haar leden laten weten tijdens de laatste ledenvergadering.
De verhuizing van Moordrecht is nodig om woningbouw mogelijk te maken op het huidige sportpark ‘t Lage. De voetbalvereniging krijgt op de nieuwe locatie drie velden: twee kunstgrasvelden met verlichting en één grasveld. Voor het gebouw waarin de kantine en kleedkamers komen en dat een bovenetage krijgt, ontvangt de voetbalclub van de gemeente een bouwbudget.
Behalve de voetbalclub verhuizen ook Scouting Moordrecht en postduivenvereniging De Gevleugelde Vrienden naar het nieuwe sportpark.
Architecten
Naar verwachting is het nieuwe bestemmingsplan waarin de komst van het sportpark ‘t Ambacht is geregeld in maart onherroepelijk. ,,De voorbelasting kan dan in april 2020 worden gestart”, aldus Martijn Cosijn, voorzitter van de bouwcommissie van voetbalvereniging Moordrecht. ,,Die start is echter afhankelijk van de uitkomst van de grondonderzoeken en de PFAS-discussie.”
De voorbelasting duurt minimaal een jaar. Hierna kan worden begonnen met de bouw. ,,Planning is nu dat de vroegste verhuizing in januari 2022 kan plaatsvinden”, aldus Cosijn richting de leden. De bouwcommissie heeft inmiddels de selectie van de architecten voor het clubgebouw in gang gezet en heeft ter oriëntatie bezoeken gebracht aan andere clubs die afgelopen jaren een nieuw complex hebben gerealiseerd.
Voetbalvereniging Moordrecht bestaat dit jaar honderd jaar. Dat wordt nog gewoon gevierd op sportpark ‘t Lage. Hoewel de officiële jubileumdatum 1 mei van dit jaar is, is voor de jubileumfestiviteiten gekozen voor de maand juni.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De weg van een weggegooide zwemband naar een gerecyclede teenslipper
Gouda -
PREMIUM22
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun. -
Eén van Gouda’s oudste huizen wordt volledig gerestaureerd
De eeuwenoude woning van de overleden kunstenaar Menno Meijer bij de Sint-Janskerk in Gouda wordt volledig gerestaureerd.Gouda -
Westerhof – Westergouwe
Woningzoekers opgelet! De verkoop van deze nieuwe woningen in Gouda is gestart
-
Heldere dag in Gouda
Het wordt vandaag zonnig en droog in Gouda. 's Middags stijgt de temperatuur tot 20 graden en is de wind matig, windkracht 4. Vanavond is het helder en koelt het af tot ongeveer 16 graden.
-
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
-
-
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
Auto rijdt van dijk af na botsing
Twee auto's zijn dinsdagmiddag rond 12.30 uur op elkaar gebotst op de kruising op de Schieland Hoge Zeedijk Oost in Moordrecht.Moordrecht