Volledig scherm
Alphense Boys. © Martin Sharrott Fotografie

Competitie-indelingen voetbalclubs Groene Hart bekend

De KNVB heeft vandaag de competitie-indelingen voor de amateurclubs in de regio bekendgemaakt. Bekijk hier welke clubs in welke klasse spelen.

Zaterdag

1A: AFC, ARC, Argon, BOL, FC Breukelen, CSW, DHSC, FC Aalsmeer, Huizen, Roda’46, Vistoria, WV-HEDW, De Zuidvogels, Zwaluwen’30

1C: Almkerk, GJS, GRC-14, Geinoord Nieuwegein, Heerjansdam, LRC Leerdam, Montfoort, Nieuw Lekkerland, Oranje Wit, SVL, Sliedrecht, Sportlust’46, VVGZ, WNC

2C: Berkel, DSO, DoCoS, HVC’10, RCL, SVC’08, Soccer Boys, Sportclub Monster, TAVV, UVS, VELO, Valken’68, Voorschoten’97, Te Werve

3A: Alphia, BSC’68, Be Fair, Blauw-Zwart, CVC Reeuwijk, DSVP, DWO, Lugdunum, NSV’46, Nieuwkoop, Sporting Leiden, VVSB, Van Nispen, Zwammerdam

3C: CION, Charlois, DRL, DVO’32, Dilettant, Excelsior R., FC IJsselmonde, Lekkerkerk, Leonidas, Perkouw, Schoonhoven, VVOR, Zwarte Pijl, IJVV de Zwervers,

3C (West I): AH’78, Altius, Amstelveen Heemraad, Buitenboys, CTO’70, DESTO, FC Hilversum, Kockengen, Laren 99, Maarssen, NiTA, OSM’75, Olympia’25, Robinhood

3D: Bunnik’73, CDW, Candia’66, DEV Doorn, DOSC, DVSU, FC Oudewater, FZO, Focus’07, Hees, Houten, Jonathan, VVZ’49, Veenendaal

4A: Aarlanderveen, Alphense Boys, FC Oegstgeest, Floreant, Football Factory, Hazerswoudse Boys, Kickers’69, Koudekerk, LSVV’70, Meerburg, Roodenburg, SJC, Woubrugge, Zevenhoven

4B: Bodegraven, Gouda, Kamerik, Linschoten, Moerkapelle, Moordrecht, Rijnstreek, Rohda’76, SPV’81, Siveo’60, Sportief, VEP, WDS, SC Woerden

4E (West I): Diemen, Eemnes, FC Amsterdam, FC Weesp, Hertha, Ouderkerk, RKAVIC, RODA’23, Real Sranang, Sporting Martinus, TOS-Actief, De Vecht, Zeeburgia, Zuidoost UInited

4F: Ammerstol, Bergambacht, Bolnes, CKC, Gouderak, HOV/DJSCR, HWD, Hillegersberg, NOCKralingen, Nieuwerkerk, Ommoord, SDV, Siwft Boys, Zestienhoven

Zondag

1B: BMT, Zwervers, DHC, DOSKO, Den Hoorn, GLZ Delfshaven, Groeneweg, Moerse Boys, Olympia, Rood Wit W, Spartaan’20, VELO, VOC, VUC

2C: Altior, DOSR, ESTO, Foreholte, GDA, HVV, KDO, Laakkwartier, ONA, ROAC, RVC’33, Stomwijk’92, TAC’90, Teylingen

3Q1: ASC, Alphen, Bernardus, DIOS, FC Aalsmeer, Graaf WII VAC, MMO, Nicolaas Boys, RKDES, SJZ, Sporting Leiden, Van Nispen, Voorschoten’97, WVC, Warmunda

3Q2: ASW, Blijdorp, Cabauw, DONK, Erasmus, FC IJsselmonde, HOV/DJSCR, HWD, Haastrecht, MSV’19, NOCKralingen, Slikkerveer, De Ster, Stolwijk, Wanica Star