Machinist Jan Gravemaker op zijn rode locomotief op de 'Stoomdag' van modelbouwvereniging Het Y in Velsen Zuid. In de zomer rijden ze zondagmiddag rondjes op hun eigen parcours vlakbij Spaarnwoude. 
Uit de serie 'Mannen van de Modelbouw'.
Volledig scherm
Machinist Jan Gravemaker op zijn rode locomotief op de 'Stoomdag' van modelbouwvereniging Het Y in Velsen Zuid. In de zomer rijden ze zondagmiddag rondjes op hun eigen parcours vlakbij Spaarnwoude. Uit de serie 'Mannen van de Modelbouw'. © Jan Dirk van der Burg

Aha-erlebnis in Museum Helmond bij expo ‘Ongewoon Alledaags’

RecensieHELMOND - ‘Hé, dat lijkt ergens op’; die gedachte had Fotograaf des Vaderlands Jan Dirk van der Burg (1978) geregeld, toen hij in het depot van Museum Helmond ronddwaalde. Het resultaat: een selectie van 35 kunstwerken uit het archief die hem ‘deden denken aan’, waar hij foto’s uit zijn eigen oeuvre bijplaatste. Soms met een nadere toelichting erbij en soms ook niet. Een vrolijke kennismaking met werken uit het depot én de gedachtenspinsels van Van der Burg.