Politiemacht beboet 16 jongeren na melding feest in bunker Katwijkse duinen
De politie heeft in de duinen van Katwijk gisteravond zestien jongeren beboet na de melding van een illegaal feest in een bunker, meldt een woordvoerder.
Delen per e-mail
Na de melding maakte een grote politiemacht zich op voor de actie, die gebeurde tussen 23.00 en 01.00 uur. Zeker tien auto's, diverse motoren en hondengeleiders kwamen ter plaatse, zo is te zien op beelden van onder meer Leidsch Dagblad.
Eenmaal ter plaatse waren in de directe omgeving van de bunker ongeveer vijftig jongeren aanwezig. Op dat moment was de bunker leeg en was er geen feest gaande.
Sommige aanwezigen schoten weg bij het zien van de politie en wisten zo aan een boete te ontkomen. De politie heeft uiteindelijk zestien jongeren staande kunnen houden en hen bekeurd voor het overtreden van de avondklok.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kaart
Zoveel eigen geld moet je inleggen voor de aankoop van een huis
Starters moeten steeds dieper in de buidel tasten voor de aankoop van een huis. Alleenstaanden hebben gemiddeld bijna 30.000 euro eigen geld nodig. Dat is in honderd gemeenten niet genoeg om een appartement van 60 vierkante meter te kopen. -
Automobilist met drugs in bloed ramt woning in Katwijk
Een automobilist is woensdagmiddag aangehouden nadat een huis ramde op de Lupinehof in Katwijk. De man vloog uit de bocht. -
Flinke stijging van het aantal aangiften digitale fraude in Katwijk
Het aantal slachtoffers van digitale fraude in Katwijk is vorig jaar flink toegenomen in vergelijking met voorgaande jaren. Het ging om fraude met online handel, identiteiten en phishingmails. Dat schrijft het Leidsch Dagblad. -
Politie vindt illegale neushoornhoorn in woning Hillegom, twee mannen opgepakt
In een woning in Hillegom heeft de politie een illegale neushoornhoorn gevonden. Dat gebeurde al op 26 maart, maar is nu pas bekendgemaakt. De hoorn is in beslag genomen. -
Raadslid Martijn Otten wil Leidenaars gratis laten sporten in wijksportparken
PvdA-raadslid Martijn Otten wil dat Leidenaars meer gaan bewegen. Hij heeft daarom aan de gemeente voorgesteld om wijksportparken te creëren waar bewoners gratis kunnen sporten. Dat schrijft het Leidsch Dagblad.
-
April doet nog altijd wat-ie wil: weer sneeuwbuien en ijskoude nachten
Het is al drie weken lente, maar dat zou je niet zeggen als je naar buiten kijkt: op veel plekken in het land valt ook vandaag weer natte sneeuw. -
VIDEO
Apple onthult flinterdunne iMac in zeven verschillende kleuren
Apple heeft tijdens een presentatie zijn iMac-computer compleet in het nieuw gestoken. De vernieuwde variant is flinterdun en verkrijgbaar in zeven verschillende kleuren. -
Koken & eten
Dit is waarom je moet oppassen met het gebruik van bakpapier
Groente grillen zonder aangekoekte bakplaat: velletje bakpapier, oven aan en gaan. Maar bakpapier kan een kleine hoeveelheid PFAS bevatten. Deze chemische stoffen breken vrijwel niet af in het milieu en zijn schadelijk voor de gezondheid.
In samenwerking met indebuurt Leiden