Steekpartij in Maastricht: gewond slachtoffer naar ziekenhuis gebracht
Vanmiddag is er een persoon gewond geraakt tijdens een steekpartij in Maastricht, waarna het slachtoffer naar het ziekenhuis is gebracht. Dat meldt De Limburger.
De steekpartij vond plaats op de Kasteel Cartielsstraat. Het is onduidelijk wat de aanleiding is geweest voor het incident, wie er allemaal betrokken waren en hoe ernstig de verwondingen van het slachtoffer zijn. De politie heeft al wel een verdachte aangehouden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Invallen en aanhoudingen na miljoenenfraude: verdenking van internationale zwendel
-
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’ -
Overstromingen zoals in Limburg niet te voorkomen, maar schade te beperken: ‘Niets doen is geen optie’
Je kunt overstromingen zoals in juli 2021 in Zuid-Limburg niet voorkomen, wel de schade en risico’s verkleinen. Dat kan onder meer door niet meer te bouwen in gebieden waar verhoogde kans op overstromingen bestaat, te voorkomen dat de bodem nog verder versteend wordt, een goede crisisbeheersing, en het bewustzijn van de risico’s bij inwoners te vergoten, zodat die weten wat hen te doen staan als het water komt. Dat zijn enkele van de voornaamste adviezen aan provincie en Waterschap Limburg uit een watersysteemanalyse van kennisinstituut Deltares, gepresenteerd tijdens een webinar gisteren. -
Vrouw (44) uit Tilburg aangehouden in groot internationaal onderzoek naar hypotheekfraude en witwassen
TILBURG - Een 44-jarige vrouw uit Tilburg is maandag door de politie aangehouden. Ze wordt onder meer verdacht van hypotheekfraude en witwassen. De aanhouding vond plaats tijdens een grote internationale actie van de politie op verschillende plekken in Brabant, Limburg en Luxemburg. -
ADO speelt doelpuntloos gelijk bij VVV-Venlo, Ricardo Kishna maakt rentree
ADO Den Haag is vrijdagavond op bezoek bij VVV-Venlo niet verder gekomen dan een 0-0 gelijkspel. In De Koel kreeg de Haagse ploeg met name na rust meerdere kansen, maar won het ondanks de rentree van Kishna voor de tweede maal op een rij niet.
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
-
-
-
50
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
PREMIUMBASKETBALDERBY
Gennepenaar Aaron Dekker is enige Nederlandse vaste kracht bij Cougars: de ‘big guy’ tussen de baltovenaars
Na de derbyzege op het Boxmeerse Akros is Cougars dicht bij de titel in de eerste klasse. Tussen alle buitenlandse spelers valt Gennepenaar Aaron Dekker op.