Ajax stuurt assistent Poulsen vanwege coronavirus preventief naar huis
Het coronavirus heeft inmiddels ook gevolgen voor de technische staf van Ajax. Assistent-trainer Christian Poulsen moet voorlopig thuis blijven. Vandaag werd bekend dat de Deense oud-international Thomas Kahlenberg het virus afgelopen weekend in Amsterdam heeft opgelopen.
Delen per e-mail
De 47-voudig international was afgelopen vrijdag te gast op het verjaardagsfeestje van Poulsen, die sinds dit seizoen de assistent-trainer van Erik ten Hag bij Ajax is. De voormalige middenvelder voelt zich niet ziek en is om die reden nog niet getest op het virus, maar het is vanuit Ajax een preventieve maatregel om hem voorlopig thuis te houden. Dat geldt overigens ook voor twee andere stafleden. Gisteren was Poulsen ook nog gewoon als assistent actief tijdens het bekerduel met FC Utrecht.
Volgens viroloog Ab Osterhaus is het moeilijk te zeggen of de assistent het virus daadwerkelijk krijgt. ,,Dat is van veel factoren afhankelijk. Was Kahlenberg bijvoorbeeld al ziek toen hij op het feestje kwam? Hebben ze elkaar handen gegeven? Hoe dichtbij stonden ze bij elkaar? Hoe groot was de ruimte waarin ze verbleven? Zo lang we dat niet precies weten is het moeilijk om iets over deze situatie te zeggen. Maar het is altijd goed om terughoudend te zijn.”
In Denemarken zijn drie spelers van de Deense voetbalclub Lyngby BK naar huis gestuurd omdat ze in contact zijn geweest met Thomas Kahlenberg, bij wie het coronavirus is vastgesteld. Het gaat om Martin Ørnskov, Kasper Jørgensen en Patrick da Silva. Ook Joel Kabongo van Brøndby bevindt zich in quarantaine.
Bekijk onze video's over Ajax in onderstaande playlist
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bijbaan kwijt, studievertraging en kosten: 'Elke maand lastig om mijn studie te betalen'
Van zorgeloos studeren is tijdens de coronacrisis geen sprake. Studenten maken meer studiekosten door opgelopen studievertraging, velen zijn hun bijbaan kwijtgeraakt, ze lenen meer en maken zich daardoor ook zorgen over hun financiële toekomst. -
Pasveer hoopt op Ajax in finale: ‘Je moet verder kijken, ook naar de ranglijst’
Remko Pasveer hoopt in april Ajax tegen te komen in de finale van de KNVB-beker. Dat zei de doelman van Vitesse na de zege van zijn ploeg op VVV-Venlo in de halve eindstrijd (2-0). -
4
Dit café vraagt extreem bedrag voor een kop koffie: ‘Krijg ik er een ticket naar Rome bij?’
Een café in het Australische Melbourne heeft een bijzonder kopje koffie op de menukaart staan. Vooral de prijs springt in het oog: 198 Australische dollars, omgerekend zo'n 123 euro. Toch zijn er klanten die het kostbare goedje graag willen proberen. -
Deens oud-international in Amsterdam besmet met corona
In Denemarken zijn drie spelers van de Deense voetbalclub Lyngby BK naar huis gestuurd omdat ze in contact zijn geweest met Thomas Kahlenberg, bij wie het coronavirus is vastgesteld. Het gaat om Martin Ørnskov, Kasper Jørgensen en Patrick da Silva. Ook Joel Kabongo van Brøndby bevindt zich in quarantaine. -
Hattrickheld Boadu geeft wedstrijdbal aan zijn vader: ‘Hij zeurde al dat ik nog geen hattrick had’
Myron Boadu (20) werd vanmiddag de jongste speler met een hattrick tegen Feyenoord na Marco van Basten in 1983. De jonge spits zorgde met zijn eerste hattrick voor een 4-2 zege van AZ op de Rotterdammers.
-
Samenvatting
Promotiekansen Almere City slinken na nieuwe nederlaag
In de Keuken Kampioen Divisie heeft Almere City FC de tweede nederlaag in drie dagen geïncasseerd. De ploeg van coach Ole Tobiasen ging op eigen veld onderuit tegen FC Volendam: 1-2. Afgelopen zondag ging ook de thuiswedstrijd tegen koploper SC Cambuur verloren (0-2). -
22
Driekwart van commando's in spe haalt de opleiding niet, waarom is dat?
Misschien is de opleiding van de Korps Commandotroepen wel de zwaarste die er is. Ongeveer 80 procent van de kandidaten haalt de eindstreep niet eens. Universitair hoofddocent Ruud den Hartigh werkt nu samen met zijn team aan een oplossing. Door de commando’s in spe te volgen en de data te analyseren, hopen ze erachter te komen wat de grote uitval veroorzaakt. -
PREMIUMZaterdag tegen VVV
Pratto mag terug naar Argentinië, maar ondergaat bij Feyenoord gedwee zijn lot
Uiteraard, het is en blijft een moeilijk te meten begrip. Maar wie Feyenoord ziet spelen, krijgt de indruk dat ze de mindere periode na de winterstop vooral lijken te ondergaan. Gelatenheid in de Kuip, het is het slechtste wat de club kan overkomen in de jacht op minimaal plek vier in de eredivisie.