Volledig scherm

Alle oefenduels: NEC en Blackburn weten niet te scoren

UpdateDe clubs in de Eredivisie zijn massaal begonnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Hierbij een overzicht van de activiteiten van de achttien Eredivisieclubs in de aanloop naar het nieuwe seizoen, waarin we u álle duels met uitslagen zullen melden.

Volledig scherm

ADO DEN HAAG
29/6:
Eerste training
7/7: Laakkwartier - ADO Den Haag 1-8
Ciftci (2x), Holla, Tano, Poepon, Vicento, Jansen, Toornstra.
9-14/7: Trainingskamp Doorwerth
14/7: ADO Den Haag - Kortrijk (Bel) 1-2
Meijers.
21/7: Westlands elftal - ADO Den Haag 1-8
Elbers (2), van Duinen (2), Ammi, Chery, Jansen, Poepon
25/7: ADO Den Haag - FC Dordrecht 3-2
Van Duinen (2), Chery
28/7: Rijnsburgse Boys - ADO Den Haag
1/8: ADO Den Haag - FC Volendam 2-1
Poepon, Visser
4/8: Duel ADO Den Haag - Newcastle United (Eng) 0-0

Volledig scherm

AJAX
25/6: Eerste training
30/6: SV Huizen - Ajax 1-3
Klaassen, De Jong en Fischer.
4/7: Oldenzaal - Ajax 0-11
Özbiliz (4x), Fischer (2x), De Sa (2x), Klaassen (2x), Serero.
7/7: FC Emmen - Ajax 0-5
Sigthórsson, De Jong, Klaassen, eigen doelpunt (2x)
11/7: BV Veendam - Ajax 1-5
Özbiliz, De Jong, Fischer, Veltman en Lukoki.
14/7:
VV Noordwijk - Ajax 0-8
Sigthórsson (2x), Serero, Schöne, Ligeon, Ebecilio, Klaassen en Janssen
21/7: Ajax - Celtic (Sch) 4-0
De Jong, Sigthórsson, Serero en Blind.
28/7: Southampton FC (Eng) - Ajax 0-1
31/7: Norwich City (Eng) - Ajax 1-1
Schöne
5/8: PSV - Ajax (Johan Cruijff Schaal)25/6: Eerste training

Volledig scherm

AZ ALKMAAR
26/6: Eerste training
3/7: Hollandia T. - AZ 1-9
Boymans (2), Berghuis 2, Gorter, Maher, Falkenburg, Van der Gulik, Luckassen.
7/7: VV Dirkshorn/Regioteam - AZ 0-6
Boymans (2), Beerens, Luckassen, Reijnen, Ondaan
10/7: vv Dirkshoorn/Regioteam - AZ 0-5
Boymans (3x), Maher, V. Elm
11-15/7: Trainingskamp Hoenderloo
12/7: FC Presikhaaf - AZ 0-8
Gudmundsson (2x), Viktor Elm, Reijnen, Falkenburg, Berghuis, Luckassen, Haye
14/7: AZ - Eskisehirspor (Tur) 1-1
Haye
20/7: AZ - MVV 2-0
Falkenburg en Maher
25/7: AZ - Istanbul BB Spor (Tur) 4-1
Berg Gudmundsson (2), Altidore, Boymans
28/7: Fandag
28/7: AZ - Real Mallorca (Spa) 1-2
1/8: AZ - SC Cambuur 3-1
Altidore, Falkenburg, Gorter.
5/8: AZ - Fortuna Düsseldorf (Dui)
Altidore, Gorter, Maleza (eigen doelpunt)

Volledig scherm

FEYENOORD
27/6: Eerste training
7/7: Sportclub Feyenoord - Feyenoord 0-3
Achahbar, Manu, Fernandez
10/7: FC Horst - Feyenoord 1-5
Manu (2x), Steenvoorden, Te Vrede, Kongolo
12/7: Nieuwleusen - Feyenoord 1-6
Fernandez (2x), Immers, Cissé, Vilhena, Manu
14/7: BVV Barendrecht - Feyenoord 0-1
Eigen doelpunt
21/7
FC Dordrecht - Feyenoord 1-5
Cissé (2x), Schaken (2x) en Achahbar
22/7: Open Dag
25/7: Feyenoord - Real Mallorca 0-0

Volledig scherm

FC GRONINGEN
24/6: Eerste training
30/6: RWE Eemsmond - FC Groningen 0-16
Ben Moussa (2), Suk (5), Kwakman, Texeira (3), Magnasco, Schet, Johansson en De Leeuw (2).
3/7: VV Siddeburen - FC Groningen 0-8
Texeira (2), De Leeuw, Ajilore, Kostic, Van Moorsel, Ivens, e.d.
7/7: Kickers Emden (Dui) - FC Groningen 1-4
Texeira, Van Moorsel Keurntjes, De Leeuw
11/7: DZOH - FC Groningen 0-13
Hiariej, Bos (3x), Ivens, Suk (4x), Van Moorsel (2x), Van Dijk en Letschert.
14/7: FC Groningen - FC Volendam 4-0
Bacuna (2x), Texeira, De Leeuw.
15/7: Open Dag
16-25/7: Trainingskamp Zuid-Korea
20/7: FC Groningen - HSV (Dui) 1-2
Schet
22/7: FC Groningen - Sunderland 2-3
Schet, Suk
28/7: FC Groningen - FC Emmen
2/8: FC Groningen - Osasuna (Spa) 2-2
Zeefuik, Van Dijk
5/8: FC Groningen - SC Veendam 4-1
Texeira 2x, Bos, De Leeuw

Volledig scherm

SC HEERENVEEN
30/6: Eerste training
6/7: Gaasterlan-Sleat - SC Heerenveen 0-8
Van La Parra, Djuricic, Amoah, Valpoort, Ziyech (2x), Fazli en Slagveer.
7/7: Open Dag
10/7: Be Quick Dokkum - SC Heerenveen 0-9
Fazli (2x), Tannane (2x), Uth, Amoah, Van La Parra, Ziyech, De Roon
14/7: SC Heerenveen - FC Eindhoven 1-1
Zomer.
17/7: SC Heerenveen - Waasland-Beveren (Bel) 0-0
21/7: SC Heerenveen - Beerschot (Bel) 0-1
28/7: SC Heerenveen - FC Köln (Dui) 0-2 (toch gespeeld in Keulen, Dui.)

Volledig scherm

HERACLES ALMELO
2/7: Eerste training
7/7: Den Ham - Heracles 0-11
Duarte (2), Armenteros (2), Vujicevic (2), Quansah, Misidjan, Prijovic, Belterman, Everton.
14/7: Almelose selectie - Heracles 0-14
Bruns (3x), Grimaldi (2x), Te Wierik, Gouriye, Duarte, Quansah, Pedro, Vujicevic, Everton, Overtoom
18/7: Schalke 04 II (Dui) - Heracles 1-2
Armenteros, Duarte.
29/7: Open Dag
4/8: Heracles - Osasuna (Spa) 0-1

Volledig scherm
© NAC Breda

NAC BREDA
1/7: Eerste training
7/7: RKSV Cluzona - NAC 0-5
Schalk (3), Botteghin, Luijckx
10/7: DSE - NAC 0-13
Van der Biezen (4x), Hooi (2x), Botteghin, Seuntjens, Bensiali, De Graaf, Luijckx, Mputu, Zinga
14/7: VV Zundert - NAC 0-10
Lurling (5x), Gudelj (2x), Botteghin, Luijckx, Seuntjens
17/7: Serooskerke - NAC 0-8
Seuntjens (2x), Lasnik (2x), Smolarek, Schalk, Botteghin, Holmes (eigen doelpunt).
19/7: NAC - Cercle Brugge (Bel) 4-1
Gudelj, Schalk (2), Smolarek.
24/7: NAC - PEC Zwolle 1-0
Nieveld (eigen doelpunt).
28/7: Sparta - NAC
31/7: VV Katwijk - NAC 0-4
Leugers, Lasnik, Lurling en Hooi
04/08: NAC - MVV 1-0
Gudelj.

Volledig scherm

NEC
1/7: Eerste training
7/7: SC Woezik - NEC 0-11
Ten Voorde (2), Loen (2), Koolwijk (2), Roorda, Platje, Tutuarima, Will, Van de Meiracker
10/7: Dio '30 - NEC 1-7
Van den Meiracker (2x), Roorda, Koolwijk, Foor, Ten Voorde, Breuer
14/7: De Treffers - NEC 0-7
Ten Voorde (2x), Platje (2x), van Meiracker (2x), Koolwijk.   
16-21/7: Trainingskamp Garderen
17/7: Cambuur - NEC 1-1
Koolwijk.
20/7: PEC Zwolle - NEC 1-1
Koolwijk.
28/7: Rayo Vallecano (Spa) - NEC
5/8: Open Dag
5/8: NEC - Blackburn Rovers (Eng) 0-0

Volledig scherm

PEC ZWOLLE
29/6: Eerste training
5/7: OVC '21 - PEC Zwolle 0-13
Saymak (3),  Benson (2), Eloisghiri (2), Danquah (2), Van Hintum, Grot, Koenders, Cicek
7/7: VV Olympia 28 - PEC Zwolle 0-7
Drost (2), Benson, Pluim, Van Polen, Saymak en Van den Berg
10/7: VV Heino - PEC Zwolle 1-3
Eloisghiri (2), Cicek
12/7: SVI - PEC Zwolle 1-8
Benson (3x), Eloisghiri, Cicek, Gravenbeek, Koenders, eigen doelpunt
14/7: Excelsior 31 - PEC Zwolle 0-0
18/7: PEC Zwolle - PAOK Saloniki (Gri) 1-4
Ikililou.
20/7:  PEC Zwolle - NEC 1-1
Van Himtum.
24/7: NAC - PEC Zwolle 1-0
Nieveld (eigen doelpunt)
29/7: Vfl SV Lotte (Dui) - PEC Zwolle 3-1
Pluim.
31/7: SUS Stadtlohn (Dui) - PEC Zwolle
3/8: FC Zwolle - Lommel United (Bel) 2-1
Narsingh, Benson
4/8: Open DagEloisghiri (2), Cicek

Volledig scherm

PSV
1/7: Eerste training
4/7: Aalten - PSV 0-11
Memphis Depay (4x), Jeremain Lens (2x), Peter van Ooijen, Orlando Engelaar, Dries Mertens, Timothy Derijck en Jürgen Locadia.
7/7: RKSV Nuenen - PSV 0-5
Mertens, Locadia, Ritzmaier, Depay, Matavz.
11/7: Oberhausen - PSV 0-0
15/7: Racing Genk (Bel) - PSV 0-2
Marcelo en Mertens.
18/7: FC Eindhoven - PSV 2-2
Ritzmaier, Wijnaldum.
20-23/7: Deelname Polish Masters in Polen
21/7: PSV - Athletic Bilbao 1-0
Wijnaldum
22/7: PSV - Benfina 3-1
Jörgensen, Lens, Wijnaldum.
26/7: PAOK - PSV 0-2
Toivonen, Strootman
29/7:FC Union Berlijn - PSV 1-1
Depay

1/8: Fandag
5/8: PSV-Ajax (Johan Cruijff Schaal)

Volledig scherm

RKC WAALWIJK
2/7: Eerste training
7/7: VV Helvoirt - RKC 0-6
Braber (3), Barroilhet (2), Ubbink.
14/7: Groot Woudrichem - RKC 0-12
Chevalier (3x), Stans, Jungschläger, Jozefzoon, Braber, Ubbink, Duits, Kamara, Slager (2x).
16-21/8: Trainingskamp Papendal
17/7: RKC - Fortuna Düsseldorf II (Dui) 4-1
Braber, Jozefzoon, Barroilhet, Jungschläger.
21/7: Achilles '29 - RKC 0-2
Sneijder (2x).
24/7: RKC - FC Den Bosch 0-0
28/7: Open Dag, RKC - Getafe (Spa)
31/7: RKC - Gençlerbirligi (Tur)
3/8: RKC - FC Eindhoven 2-1
Braber, Sneijder

Volledig scherm

RODA JC
2/7: Eerste training
7/7: SVA - Roda JC 0-21
Fledderus (4), Malki (4), Hupperts (3), Lebedynski (3), Donald (2), Wielaert, Sutchuin, Ramzi, Danilo, eigen doelpunt
9-14/7: Trainingskamp Kamen (Dui)
14/7: Selectie Stadt Ham (Dui) - Roda JC 1-5
Malki (2x), Danilo (2x), Lebedynski
21/7: Bekkerveld - Roda JC
26/7: FC Brussels (Bel) - Roda JC 0-1
Donald
28/7: Jong Ajax - Roda JC
31/7: Helmond Sport - Roda JC
4/8: Roda JC - Bayer Leverkusen (Dui)
5/8: Open Dag

Volledig scherm

FC TWENTE
18/6: Eerste training
23/6: SV Enter - FC Twente 0-7
Joshua John, Glynor Plet, Chris David, Mirco Born (2) en Jurjan Mannes.
26/6: WVC - FC Twente 0-7
Plet (2), John, Hölscher, Born, Promes (2).
28/6: Twenterand - FC Twente 0-1
John.
30/6: RKZVC - FC Twente 1-14
Glynor Plet (4), Leroy Fer (2), Dusan Tadic en anderen.
8/7: FC Twente - FC Nordsjaelland (Den) 2-1
Chadli, Born
14/7: FC Emmen - FC Twente 0-5
Gyasi (2x), Fer, Tadic, Maynard (e.d.)
22/7: FC Twente - SC Paderborn 07 (Dui) 0-1
29/7: MSV Duisburg - FC Twente (Dui) 0-1
Fer

Volledig scherm

FC UTRECHT
30/6: Eerste training/Open Dag
7/7: Regioteam De Meern - FC Utrecht 0-4
Van der Maarel, Nijholt, Schepers, De Kogel
11/7: SC Woerden - FC Utrecht 0-4
De Kogel, Kali, Gerndt, Asare
13/7: FC Breukelen - FC Utrecht 0-10
Asare (2), Gerndt (2), Mulenga, Duplan, Van der Gun, Wuytens, De Kogel, Kali
14/7: Regioteam Amersfoort - FC Utrecht 1-6
Kali (2x), De Kogel, Van der Maarel, Teijsse, Nijholt
16-21/7: Trainingskamp Hoenderloo
21/7: FC Utrecht - Almere City 2-0
Wuytens, Gerndt
24/7: FC Oss - FC Utrecht 2-3
Van Kippersluis, De Kogel, Martensson.
27/7: FC Utrecht - Rayo Vallecano 0-1
29/7: FC Utrecht - Fortuna Düsseldorf (Dui)
1/8: FC Utrecht - Sparta 1-1
De Kogel
4/8: FC Utrecht -Kasimpasa 1-1.
Van der Hoorn

Volledig scherm

VITESSE
1/7: Eerste training
7/7: De Bataven - Vitesse 0-7
Reis (2) Ibarra, Aisatti, Hofs, Van der Struijk, Lieder
7-14/7: Trainingskamp Eindhoven
10/7: De Valk - Vitesse 0-11
Havenaar (4x), Van Ginkel (2x), Reis (2x), Wilfried, Tighadouini, Qazaishvili
12/7: Wilhelmina '08 - Vitesse 1-6
Reis, Chanturia, Cziommer, Berends, Qazaisjvili, Bony
14/7: FC Den Bosch - Vitesse 2-3
Van Weert, Wolters; Bony, Reis, Havenaar

Volledig scherm

VVV-VENLO
1/7: Eerste training
4/7: Heythuysen - VVV 0-8
Cullen (4x), Joppen, Linssen, Nwofor, Seip.
7/7: EVV Echt - VVV 1-3
Altheer, Vorstermans, Nwofor.
14/7: Fortuna Sittard - VVV 0-2
Nwofor, Van Haaren
17/7: Go Ahead Eagles - VVV 3-0.
20/7: Koot Azur - VVV
24/7: Dev Arcen - VVV 0-16
Nwofor (3), Cullen (3), Vorstermans (2), Linssen, Joppen, Meeuwis, Seip, Heesen, Kruisen, Wildschut + eigen doelpunt
28/7: VVV - Osasuna (Spa)
31/7: Venlose Boys - VVV 0-5
Nwofor (2), Linssen, Seip, Cullen
4/8: VVV - FC Volendam 1-0.
Wildschut

Volledig scherm

WILLEM II
25/6: Eerste training
29/6: RKDSV Diessen - Willem II 0-11
Podevijn (3), Sanusi (3), De Groot (2), El Harouchi (1), Maes (1), Schellekens (eigen doel)
6/7: Jong Brabant - Willem II 0-15
Sanusi (4x), Worm (3x), Brands (2x), Snijders, Podevijn (2x), Mulder, Maes, Anderson
9/7: Longa - Willem II 0-3
Sanusi, Haemhouts, Anderson
13/7: Willem II - Trabzonspor 1-4
Vossebelt
18/7: Eendracht Aalst (Bel) - Willem II 1-0
21/7: Lierse SK (Bel) - Willem II 1-0
27/7: Omonia Nicosia (Cyp) - Willem II 1-1
Sanusi
4/8: Open Dag