Bryan Linssen kan Feyenoord verruilen voor Urawa Red Diamonds
Bryan Linssen staat in de nadrukkelijke belangstelling van Urawa Red Diamonds, de nummer 10 uit de Japanse J-League. De 31-jarige aanvaller van Feyenoord staat nog tot de zomer van 2023 onder contract in de Kuip, maar de Japanners zijn bereid een transfersom neer te leggen voor de Limburger.
Of Linssen de stap daadwerkelijk wil zetten naar de bekerwinnaar van Japan, is nog onduidelijk. Toen de spits twee jaar geleden transfervrij bij Vitesse vertrok sprak hij de nadrukkelijke wens uit nog een keer in het buitenland te willen voetballen. Die kant leek het ook op te gaan, maar de aanvaller kon toen de lokroep van Feyenoord niet weerstaan.
In Rotterdam presteerde hij onder trainer Dick Advocaat na de winterstop prima en dit seizoen onder Arne Slot zelfs heel goed. Met zestien goals en tien assists, in alle competities, drukte Linssen flink z’n stempel op het succesvolle huidige seizoen. Dat is dus ook opgevallen in Japan en dat biedt de aanvaller de kans om na twee seizoenen in de Kuip nog een avontuur aan te gaan in de A-League.
Bij Urawa Red Diamonds, dat op 19 december de Japanse beker won door een zege van 2-1 op Oita Trinita speelt één landgenoot van Linssen, Brabander Alex Schalk (ex-NAC).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Calvin Stengs moet vier duels toekijken na rode kaart voor slaan
De Belgische voetbalbond KBVB heeft Calvin Stengs voor zes duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De 24-jarige aanvaller van FC Antwerp, de club van coach Mark van Bommel, kreeg zondag in het duel met Anderlecht rood omdat hij Amadou Diawara een klap had gegeven. -
15
Voormalig Ajax-coach Peter Bosz op shortlist voor bondscoachschap België
Peter Bosz is één van de twee kandidaten om bondscoach te worden van België. De 59-jarige trainer werd in oktober ontslagen bij Olympique Lyon en zit sindsdien zonder club. Naast hem staat ook de Duits-Italiaanse coach Domenico Tedesco (37) op de lijst. -
RKC Waalwijk wint inhaalwedstrijd tegen Go Ahead Eagles en klimt naar linkerrijtje
RKC Waalwijk heeft goede zaken gedaan in de eredivisie. De Waalwijkers wonnen het inhaalduel met Go Ahead Eagles (3-1) en nemen daardoor plaats in het linkerrijtje. -
Haperende faxen en foutieve krabbels: deze transfers mislukten (net als die van Ziyech) op bijzondere wijze
De transfer van Hakim Ziyech van Chelsea naar Paris Saint-Germain mislukte op het laatste moment. Chelsea zou drie keer de verkeerde documenten hebben opgestuurd naar Frankrijk. Het is niet de eerste keer dat een transfer op zo’n manier mislukt. Over haperende faxen, uitgelopen etentjes en een verkeerde handtekening. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen?
-
PREMIUM20
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
PREMIUM12
Column Hugo Borst | Waarom zou geen van de dames aangifte hebben gedaan tegen Marc Overmars, denk je Keje?
Keje Molenaar had FC Volendam zijn jawoord gegeven, terwijl hij ook weer bij Ajax aan de slag kon. Columnist Hugo Borst zag er de humor wel van in. -
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen.