Fer blijft bij Feyenoord, geen akkoord met Botteghin
Conteh komt over van St. PauliLeroy Fer blijft bij Feyenoord. De middenvelder en de club onderhandelden lang over een nieuw contract, maar de 30-jarige Fer en technisch directeur Frank Arnesen zijn tot een akkoord gekomen.
Dat is een opsteker voor coach Dick Advocaat, die nu zeker weet dat zijn basisspelers op het middenveld van afgelopen seizoen in de Kuip blijven. Naast Leroy Fer, Orkun Kökcü en Jens Toornstra heeft Advocaat ook aankoop Mark Diemers en de van Excelsior teruggekeerde huurling Wouter Burger tot zijn beschikking.
Met Eric Botteghin bereikte Arnesen geen akkoord. De 32-jarige verdediger uit Brazilië was net als Fer lang in onderhandeling met de club, maar beide partijen kwamen er nog altijd niet uit. Het heeft er alle schijn van dat Botteghin dus de Kuip transfervrij verlaat na vijf seizoenen. In dat geval moet Arnesen op zoek naar een extra centrale verdediger.
Fer was afgelopen seizoen goed voor 34 wedstrijden in alle competities, waarin hij vijf keer scoorde. Botteghin kwam in de zomer van 2015 voor 2,5 miljoen euro over van FC Groningen, waar hij zijn eerste van drie KNVB-bekers won. Bij Feyenoord speelde de Braziliaan de afgelopen vijf jaar 142 wedstrijden (14 goals), waaronder alle minuten in het kampioensjaar 2016/2017.
Conteh komt transfervrij over van St. Pauli
Ondertussen is ook duidelijk dat Feyenoord de 20-jarige Christian Conteh weg gaat plukken bij FC St. Pauli, dat gisteren als veertiende eindigde in de Tweede Bundesliga. Conteh, die uit de voeten kan als aanvallende middenvelder en linksbuiten, heeft nog een jaar contract in Hamburg. Hij begon afgelopen seizoen goed met twee goals in negen duels voor de cultclub uit zijn geboortestad Hamburg, maar Conteh kwam sinds oktober niet meer in actie. Conteh speelde bij St. Pauli samen met Henk Veerman en Ryo Miyaichi (ex-Feyenoord) en onder coach Jos Luhukay, die na twee jaar vertrekt bij de club uit Hamburg.
Arnesen sprak de aanvaller met Ghanese roots onlangs in Duitsland en hoopt hem snel de medische keuring te laten ondergaan in Rotterdam. Conteh wilde na een moeizaam seizoen met een langdurige hamstringblessure niet bijtekenen in Hamburg.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Final Four Nations League17
Jasper Cillessen en Ajax-trio ontbreken bij definitieve selectie Oranje, Tijjani Reijnders wél opgeroepen
-
11
Ajax benoemt Jan van Halst en gaat commissarissen belonen, bestuursraad treedt deze zomer af
Jan van Halst is toegetreden tot de raad van commissarissen van Ajax. Hij is op een buitengewone aandeelhoudersvergadering voor 3,5 jaar benoemd. De voormalig middenvelder is de opvolger van Danny Blind, die na zijn periode als assistent-bondscoach bij Oranje niet meer wilde terugkeren als toezichthouder. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Cambuur verlaat plek 18 tijdens perfect ‘laatste rondje’ eredivisie tegen RKC Waalwijk
Cambuur heeft het seizoen voor eigen publiek afgesloten met een overwinning. De formatie van trainer Sjors Ultee rekende met enthousiast spel af met RKC Waalwijk, 4-0. Cambuur was al gedegradeerd uit de Eredivisie, RKC had bij een overwinning nog een kansje gehad zich te plaatsen voor de play-offs om Europees voetbal.Leeuwarden, Waalwijk -
met video
Kolderieke eigen goal Stijn van Gassel leidt nederlaag Excelsior bij FC Volendam in
FC Volendam heeft de belangeloze wedstrijd tegen Excelsior verdiend gewonnen. De thuisploeg spaarden de slecht spelende Rotterdammers nog met een 3-2 overwinning, al kwamen de bezoekers in een opwindende slotfase nog dichtbij een gelijkspel. Grote uitblinker van dit seizoen Stijn van Gassel greep de negatieve hoofdrol bij Excelsior.Volendam, Rotterdam
-
met video
Branco van den Boomen keert terug in Amsterdam: ‘Ik was verrast dat Ajax kwam’
-
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM106
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.