Feyenoord bevestigt komst Jorrit Hendrix: voormalig PSV’er tekent voor anderhalf seizoen
Feyenoord heeft Jorrit Hendrix binnen. De Rotterdamse club bevestigt dat de 26-jarige middenvelder overkomt van Spartak Moskou. Hij verblijft nu met Spartak in Dubai.
Hendrix wordt voor anderhalf seizoen gehuurd door Feyenoord. Technisch directeur Frank Arnesen heeft daarnaast een koopoptie bedongen op de ex-PSV’er, die één interland speelde. Hendrix moet bij Feyenoord trainer Arne Slot van een extra optie voorzien op het middenveld. Hij kan eventueel ook in de laatste linie worden opgesteld, indien daar de nood aan de man is.
Feyenoord was deze winterstop nadrukkelijk bezig om een middenvelder te halen. Eerst werden de pijlen gericht op Joey Veerman, maar die koos voor PSV. Ook Riechedly Bazoer was een tijd in beeld, maar die transfer ging niet door.
,,Na het vertrek van meerdere spelers sinds de zomer en de recente komst van enkele jonge, talentvolle aanwinsten wilden we graag nog een speler aan de selectie toevoegen van wie we weten dat hij direct inzetbaar is en die al heeft aangetoond het niveau aan te kunnen” zegt technisch directeur Frank Arnesen. ,,Met de komst van Jorrit slaan we twee vliegen in een klap.”
,,Hij is niet alleen als defensieve middenvelder inzetbaar, maar ook op meerdere posities in de achterhoede”, vervolgt hij. “Stuk voor stuk posities die nog niet voldoende bezet waren. Daarnaast neemt hij door de ruim 200 Eredivisie- en Europese duels die hij achter zijn naam heeft staan ook de gewenste ervaring met zich mee.”
Sinds de winterstop haalde Feyenoord ook al de Amerikaan Cole Bassett en de Zweed Patrik Wålemark binnen.
De Rotterdammers spelen zondag 6 februari hun eerst volgende competitiewedstrijd, thuis tegen stadgenoot Sparta.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM22
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
-
26
Oranje zonder topscorer Memphis Depay in Final Four Nations League
Nederland moet het in de Final Four van de Nations League doen zonder Memphis Depay. De spits van Atlético Madrid mist het toernooi in eigen land vanwege een blessure. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
PREMIUM
Jorrit Hendrix: geen sensationele speler, maar Feyenoord heeft hem wel nodig
Wat moet Feyenoord met Jorrit Hendrix? Een waterdrager, geen bepalende speler of directe versterking zoals de eerder gewenste Joey Veerman of Riechedly Bazoer. Maar de oud-PSV’er is wél haalbaar en kan zomaar erg nuttig zijn. -
PREMIUM
Column Willem van Hanegem | Erik ten Hag hoeft zich toch niet zo piepklein te maken, waarom zo nederig?
Columnist Willem van Hanegem vond het ‘overdreven’ dat Erik ten Hag de tegenstander in de FA Cup-finale, Manchester City, de beste club ter wereld noemde. ,,Hij verliest van Manchester City omdat keeper David de Gea weer eens blundert.” De Kromme gaat in zijn wekelijkse column ook in op de ‘slechtste penaltyserie ooit in Nederland’ en de ‘draaiende’ Erwin van de Looi bij ESPN over Mitchel Bakker.
-
Met poll
Oranje traint zonder Cody Gakpo vanwege ‘prettige familieomstandigheden’
-
-
-
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden? -
KNVB start onderzoek naar ‘verwerpelijk gedrag’ NAC-fans: arbiter Joey Kooij krijgt beker bier naar auto gegooid
De KNVB is een onderzoek gestart naar het incident rond scheidsrechter Joey Kooij van gisteravond, zo bevestigde de voetbalbond tegenover deze site. De arbiter belandde na afloop van de promotie/degradatiewedstrijd tussen NAC en FC Emmen (1-2) in een conflict met fans van de thuisploeg.