- Jørgen Strand Larsen 50'
Go Ahead maakt tegen FC Groningen weinig klaar zonder fans: twee keer rood en nederlaag
Het enige vuurwerk van Deventer zijde kwam bij Go Ahead Eagles - FC Groningen van de aanhang van de thuisploeg. Het knalde en knetterde behoorlijk bij de aftrap buiten de stadionpoorten. Op het veld van de Adelaarshorst viel minder te beleven. GA Eagles bakte er zonder aanhang op de tribunes bitter weinig van en eindigde met negen man en een 0-1 nederlaag.
FC Groningen kreeg voor rust al de beste mogelijkheden via Michael de Leeuw (schot en kopbal) en Laros Duarte. In alle gevallen was doelman Warner Hahn attent. GA Eagles kwam simpelweg niet aan voetballen toe in de eerste helft. Vijf minuten na rust was het dan toch raak voor Groningen. Na een vrije trap was het Jørgen Strand Larsen die van dichtbij de 0-1 achter Hahn prikte.
De Noorse spits stond net niet buitenspel, zo oordeelde Franka Overtoom. De eerste vrouwelijke grensrechter in de eredivisie kreeg tijdens haar debuut op het hoogste niveau gelijk van de videoscheidsrechter, die de beelden uitvoerig bestudeerde.
Go Ahead Eagles speelde het laatste kwartier met een man minder. Iñigo Córdoba kreeg zijn tweede gele kaart voor een overtreding op Neraysho Kasanwirjo. De Spaanse middenvelder kreeg zijn eerste kaart toen hij een strafschop probeerde te versieren, terwijl hij door geen tegenstander werd geraakt. In blessuretijd moest ook nog verdediger Joris Kramer van Go Ahead Eagles met een tweede gele kaart van het veld.
Voor de tweede keer dit seizoen - na Heracles - eindigde GA Eagles een eredivisieduel met negen man. Het was een passend slotakkoord van een hopeloze middag.
Goal Alert
• Mis geen goal: installeer gratis Goal Alert en ontvang tijdens wedstrijden binnen vijf minuten een melding én een video van elk doelpunt van je aangevinkte club.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Swingend PEC Zwolle heeft op bezoek in Venlo geen kind aan tien man VVV
PEC Zwolle heeft een gemakkelijke middag beleefd op bezoek bij VVV Venlo. De ploeg van Dick Schreuder speelde de Venlonaren met 0-4 van de mat, mede dankzij een vroege rode kaart van de thuisploeg. -
22
Fortuna Sittard zet trainer Sjors Ultee al na drie duels op straat: ‘Pijnlijk zo vroeg in het seizoen’
Fortuna Sittard heeft trainer Sjors Ultee al na drie duels ontslagen. De Limburgers verloren zaterdag voor de derde keer op rij in dit nog prille seizoen. Ook assistent Rob Alflen moet vertrekken bij de club. -
Jens Toornstra definitief van Feyenoord naar FC Utrecht: ‘In Nederland alles mogen winnen wat er te winnen valt’
Jens Toornstra is weer speler van FC Utrecht. De 33-jarige routinier van Feyenoord nam vanochtend afscheid van de mensen op trainingscomplex 1908, onder de rook van de Kuip. Hij tekent een meerjarig contract in Utrecht. -
Bakfiets kopen? Hier moet je op letten
Vooral in de stad wordt er steeds vaker voor een bakfiets gekozen. Omdat er veel vraag naar is zijn er ook steeds meer modellen te koop, en veel kopers kiezen tegenwoordig voor elektrische aandrijving. Met deze tips voorkom je dat de aanschaf van jouw bakfiets een miskoop wordt. -
PREMIUM27
Column Sjoerd Mossou | Wéér een ex van Erik, je verzint het niet, deze keer een Braziliaanse dramaqueen
Sjoerd Mossou ziet in zijn column volop dwarsverbanden tussen de televisiehit ‘B&B vol liefde’ en de situatie van Erik ten Hag bij Manchester United. ‘De plafonds? Ten Hag probeert ze wanhopig te witten, maar verderop staat de keuken in de hens.’
-
Gooi je oude smartphone nog niet weg: zo maak je er een beveiligingscamera van
Heb je een nieuwe smartphone en is je vorige te oud om te verkopen? Gooi het toestel dan niet weg. Je oude smartphone heeft namelijk nog steeds nut, bijvoorbeeld als beveiligingscamera. Dit is hoe je dat regelt. -
‘Of je slim met geld om kunt gaan, heeft niets te maken met je intelligentie’
Budgetteren, sparen en rondkomen: dagelijks hoort budgetcoach Carolien Vos van haar klanten hoe moeilijk dat is en waar mensen tegenaan lopen. Ze deelt deze zomer haar beste tips. Vandaag: geldpatronen. -
Frans Thijssen vreest degradatie Vitesse: ‘Het wordt een triest verhaal op deze manier’
Het is crisis in Arnhem. Vorig seizoen speelde Vitesse nog Europees voetbal, nu staat de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie speelronden puntloos onderaan. Zaterdag veegde Heerenveen de nummer 6 van afgelopen seizoen op een hoopje. Ex-speler Frans Thijssen (70) vreest voor degradatie.