Steven Bergwijn (l) en Memphis Depay: bankzitter bij hun club, belangrijk voor Oranje.
Volledig scherm
PREMIUM
Steven Bergwijn (l) en Memphis Depay: bankzitter bij hun club, belangrijk voor Oranje. © Pim Ras Fotografie

Louis van Gaal bouwt bij Oranje op spelers die bij de club een bijrol hebben: ‘Ze zijn juist fris en enthousiast’

Steven Bergwijn excelleerde tegen de Denen, maar bij zijn club is hij vooral bankzitter. Net als Memphis Depay en Nathan Aké.  Speeltijd in de competitie lijkt geen must meer voor bondscoaches. ,,Ze zijn juist fris en enthousiast.”

6 reacties

  • Gerrit Evenboer

    1 jaar geleden
    Goed wat van gaal doet, al moet ik zeggen dat ik benieuwd ben tegen de Duitsers met dit systeem.
  • Dick van Dijk

    1 jaar geleden
    Morgenavond Duitsland. Kijk of ze daarna nog zo'n grote mond hebben 🤫
  • martin lammers

    1 jaar geleden
    Snap alleen niet waarom zo veel vertrouwen in Memphis Depay hij speelt matig en heeft alleen oog voor zichzelf alles draait om Memphis dat kost je goals en op den duur ook punten!
  • Michelo Celestijn

    1 jaar geleden
    @walter. In het het verleden behaalde resultaten of opvattingen bieden geen garantie voor de toekomst. Dit werkt prima zo. Lekker boeiend wat hij in 2014 heeft gezegd. We zijn inmiddels 8 jaar verder.
  • geert postmus

    1 jaar geleden
    @Walter, dat klopt toch. Wie zegt dat deze jongens geen speel minuten hebben. Er zullen ongetwijfeld goede voetballers rond lopen die een kans verdienen. Die zogenaamde vedettes kennen we nu ondertussen wel.