VVV-Venlo
VVV
![]() |
1
|
EINDE
|
1
|
sc Heerenveen
HEE
![]() |
||||||
|
|
Nygren voorkomt in slotfase derde zege op rij van VVV
Georgios Giakoumakis. Noem zijn naam in Venlo en alle deuren gaan open. Vanmiddag, in het duel met SC Heerenveen, scoorde de Griek zowaar eens niet namens VVV. Eindstand in De Koel: 1-1.
Delen per e-mail
VVV-trainer Hans de Koning draait er niet omheen. Ten koste van alles hoopt hij dat Georgios Giakoumakis, die dit seizoen al zestienmaal scoorde, deze transferperiode in Venlo blijft. Hij is mogelijk immers het verschil tussen wel of niet degraderen. In dat opzicht was het voor De Koning misschien wel goed dat de Griek vandaag, in een hemeltergend slechte wedstrijd tegen SC Heerenveen, het doel zowaar eens niet wist te vinden namens de Limburgse club. Wellicht dat het de kans groter maakt dat Giakoumakis het seizoen nu afmaakt bij VVV, dat enige miljoenen zegt te willen ontvangen voor zijn topscorer.
In plaats van Giakoumakis, in de wedstrijd tegen ADO Den Haag nog viermaal trefzeker namens de geel/zwarten, was Joshua John vanmiddag de enige doelpuntmaker namens VVV. In schril contrast met het niveau van de wedstrijd, verschalkte hij doelman Erwin Mulder van de Friezen met een prachtige krul van afstand. Efficiënt; zo viel het spel van VVV nog wel het beste te typeren. Veel meer mogelijkheden kreeg de ploeg van De Koning immers niet. SC Heerenveen, met de slappe Siem de Jong en ongelukkig spelende Joey en Henk Veerman, had over negentig minuten de iets betere kansen. Scoren deed de ploeg van Johny Janssen echter pas in de slotfase. Toen was het Benjamin Nygren die de terechte 1-1 op het bord bracht. Maar echt veel schieten beide ploegen niet op met het gelijkspel.
Negatief record
Het was voor Heerenveen alweer de tiende wedstrijd op rij die niet werd gewonnen. Door dit gelijkspel hebben de Friezen hun negatieve record geëvenaard. De laatste keer dat Heerenveen zo lang op drie punten moest wachten wast in het jaar 2002.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spelers geven volgens Advocaat signaal af: ‘Ik zag een gretige ploeg’
De spelers van Feyenoord hebben volgens trainer Dick Advocaat in en tegen Groningen ondanks een doelpuntloze remise (0-0) een duidelijk signaal afgegeven. ,,Ze hebben laten zien dat ze nog iets van dit seizoen willen maken. Ik zag een gretige ploeg, die het vanaf het begin FC Groningen heel moeilijk heeft gemaakt. We hebben heel dominant gespeeld. Wij dicteerden de wedstrijd. Jammer alleen dat we al die kansen hebben gemist. We hebben hier 2 punten laten liggen.” -
‘Onze dochter was de redding voor de postnatale depressie van mijn vrouw’
Blijdschap, dankbaarheid trots: een nieuwe baby staat meestal synoniem aan een blije ervaring. Maar wat als jouw partner dat anders ervaart? Angst en somberheid horen ook bij het moederschap, maar daar praten we liever niet over. -
Eredivisieclubs ontvangen bijna helft minder NOW-steun
Voetbalclubs hebben ruim 11 miljoen euro voorschot aan loonsubsidie van de Nederlandse overheid gekregen. Dat komt naar voren uit het register van het UWV over de derde periode van de steunregeling van oktober tot en met december vorig jaar. -
Superbespaarders
Emma (25) redt het met 78 euro aan boodschappen per maand: ‘Ik eet graag linzensoep’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer: Emma Mouthaan (25) studeert nog en belegt wat ze overhoudt om vroeg met pensioen te kunnen. -
KNVB blij met versoepeling voor jeugd tot 27 jaar: ‘Kleine, maar belangrijke stap’
Directeur amateurvoetbal Jan Dirk van der Zee van de KNVB is blij dat de leeftijdsgrens voor buitensporten in teamverband is verruimd van 17 tot 27 jaar. ,,Het is een kleine maar belangrijke stap dat er nu meer ruimte voor jongvolwassenen komt", reageert hij op de versoepeling van coronaregels voor jonge sporters.
-
Wiegman haalt nieuwe keepster bij Oranje na afhaken Geurts
Bondscoach Sarina Wiegman heeft keepster Barbara Lorsheyd toegevoegd aan de selectie van de Nederlandse voetbalsters voor de oefeninterland tegen Duitsland. De 29-jarige Lorsheyd, die bij ADO Den Haag speelt, vervangt Loes Geurts. De 125-voudig international kan vanwege knieklachten woensdag niet meedoen in Venlo. -
PREMIUM
Rico Verhoeven gaat de strijd aan met werkloosheid
Kickbokser Rico Verhoeven krijgt al jaren veel persoonlijke berichten van fans. Op Instagram alleen al heeft hij 1,7 miljoen volgers. De verhalen van mensen die hun baan of onderneming kwijtraakten, inspireerden hem om heelnederlandwerkt.nl op te richten. De site is vanaf vandaag live. -
PREMIUMSamenvatting
Jordens Peters wil merkwaardig gesprek met Gertjan Verbeek laten rusten: ‘Op naar ADO!’
Natuurlijk vindt ook Willem II-captain Jordens Peters dat het niet best was wat zijn ploeg vrijdag liet zien tegen FC Utrecht. Maar hij wil niet te lang in negativiteit blijven hangen. Woensdag wacht ADO Den Haag. ,,En dat is een heel andere ploeg.”