Volledig scherm
© BSR Agency

Oefencampagne eredivisieclubs: uitslagen en programma

De eredivisieclubs zijn begonnen aan de oefencampagne. Bekijk hieronder alle uitslagen, en het programma per club.

ADO Den Haag

SV Honselersdijk - ADO 1-8
Scheveningen – ADO 0-2
H.V.V. Laakkwartier – ADO 0-10
v.v. Serooskerke – ADO 0-5
vv RCS – ADO 1-10

Ajax

Ajax - Quick ’20 11-2
Aalborg BK – Ajax 1-1
Ajax - Anderlecht 5-2
Ajax - Basaksehir 2-1
Ajax - Watford (18/7)

AZ

AZ - Eendracht Aalst 3-1
AZ - Oleksandriya 0-3
AZ -  PAOK 1-0
AZ - Club Brugge 5-2
AZ - Anderlecht 2-0
AZ - Gent (17/7)
AZ - Hacken (25/7)
Hacken - AZ (1/8)

Feyenoord

SDC Putten - Feyenoord 0-6
FC Dordrecht – Feyenoord 1-2
SV Darmstadt 1898 – Feyenoord 1-2
FC Red Bull Salzburg – Feyenoord 3-1
Feyenoord – Panathinaikos (17/7)
Feyenoord - Angers (24/4)
Feyenoord – Southampton (28/7)

FC Emmen

FC Emmen - Drents Verbond 8-0
Nieuw Buinen – FC Emmen 1-13
Rolder Boys – FC Emmen  0-10
FC Emmen – PEC Zwolle  1-1
FC Emmen – Almere City 1-1
FC Groningen – FC Emmen (16/7)
Go Ahead Eagles – FC Emmen (23/7)
FC Emmen – OFI Kreta (25/7)

Fortuna Sittard

Fortuna Sittard - VV Sittard 7-3
Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki 5-1
Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Sittard 0-1
Fortuna Sittard - PAOK Thessaloniki (27/7)

FC Groningen

FC Groningen - VV Sellingen 15-0
DVC Appingedam – FC Groningen 0-10
FC Groningen - Ross County FC 2-0
FC Groningen - Preußen Münster 3-0
FC Groningen - FC Emmen (16/7)
Hannover 96 - FC Groningen (20-7, onder voorbehoud)
FC Groningen - FC Eindhoven (23/7)

SC Heerenveen

Heerenveen - Regioteam Gaasterland 8-0
VV Buitenpost – SC Heerenveen 1-14
SV De Griffioen – SC Heerenveen 0-10
SC Heerenveen - SV Meppen 5-4
SC Heerenveen - FC Volendam 1-4
KV Mechelen – SC Heerenveen 2-2
SC Heerenveen - FC St. Pauli (20/7)
Tegenstander n.n.b. (27/7)

Heracles Almelo

Heracles - Almelose Selectie 6-0
Heracles – FC Nordsjaelland 1-1
Heracles – Club Brugge 0-1
Vroomshoopse Boys – Heracles 0-4
Viktoria Köln – Heracles 0-3
Preussen Münster – Heracles 1-3
Heracles – Excelsior (16/7)
Rot Weiss Oberhausen – Heracles (17/7)
FC Volendam – Heracles (20/7)
Heracles – Plymouth Argyle (23/7)
Heracles – Helmond Sport (27/7)

PEC Zwolle

FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
VV Hattem – PEC Zwolle 0-8
FC Emmen – PEC Zwolle 1-1
PEC Zwolle - PAOK Saloniki 2-2
ZAC – PEC Zwolle (16/7)
PEC Zwolle - Asteras Tripoli (27/7)

PSV

PSV - Sion 0-0
PSV- Nice 2-3
PSV-Aris Saloniki 3-0
PSV-VfL Wolfsburg (17/7)

RKC

Regioteam De Langstraat - RKC 0-18
SDC Putten – RKC 0-8
RKC – KV Mechelen 3-1
TOP Oss - RKC (16/7)
NAC Breda - RKC  (23/7)
VVV-Venlo - RKC (26/7)

Sparta

VOC - Sparta 1-3
Schiedams XI-tal – Sparta 0-6
Sparta - Zaglebie 1-0
Sparta - Maccabi Tel Aviv 1-2
Willem II – Sparta (17/7)
Sparta – NAC (20/7)
NEC Nijmegen - Sparta (27/7)

FC Twente

Regioteam Tubbergen - FC Twente 0-3
FC Twente - Al-Wahda FC 0-0
FC Twente – OH Leuven (20/7)
FC Twente - Schalke (23/7)
FC Twente – Konyaspor (28/7)

FC Utrecht

Regioteam Amersfoort - FC Utrecht 1-6
USV Elinkwijk – FC Utrecht 0-17
Montfoort – FC Utrecht 0-9
Interwetten Cup: SV Meppen - FC Utrecht 0-0 (Utrecht wns)
Finale: FC Utrecht - Fortuna Düsseldorf 1-0

Vitesse

Vitesse - FC Midtjylland 3-4
Korona Kielce – Vitesse 1-1
Lech Poznan – Vitesse 2-0
Pogon Pogon Szczecin - Vitesse 2-1

VVV

VVV - MVC’19 7-0
SHH - VVV 2-15
Venlosche Boys - VVV 1-3
VVV - Sint-Truidense VV 3-3
SV 19 Straelen - VVV (16/7)
VVV - FC Eindhoven (20/7)
VVV - Panathinaikos (27/7)

Willem II

Diessense selectie - Willem II 0-4
Willem II - KV Oostende 2-1
Willem II - TOP Oss 2-0
Willem II - Sparta Rotterdam (17/7)
Zulte Waregem - Willem II (20/7)
Willem II – Panachaiki (24/7)
Willem II - OFI Kreta (27/7)