PSV
PSV
![]() |
4
|
EINDE
|
1
|
VVV-Venlo
VVV
![]() |
||||||
|
|
PSV komt vroege tik VVV te boven en sluit 2020 goed af
SamenvattingHet begin was matig, maar PSV rekende in de tweede helft alsnog af met VVV-Venlo: 4-1. De Eindhovenaren gaan daardoor met een goed gevoel de winterstop in en blijven in het spoor van Ajax, dat woensdag nog speelt tegen Willem II.
Delen per e-mail
Door Chris Ottens
Olivier Boscagli werd bedolven onder zijn ploeggenoten nadat hij PSV in de 50ste minuut op 2-1 knikte tegen VVV Venlo. Eíndelijk was de voorsprong daar voor PSV en de Fransman, die er bij de 0-1 van de Limburgers nog ongelukkig uitzag. Nu knikte hij uit een corner hard raak.
Bekijk hier de samenvatting van PSV - VVV-Venlo (Premium)
PSV speelde voor rust toch al alsof de vakantie al begonnen was. De hoge intensiteit, waar trainer Roger Schmidt graag mee speelt, ontbrak. Het tempo lag veel te laag om VVV bij de keel te grijpen en met name Cody Gakpo was ongelukkig in de afronding. Hij speelde met Noni Madueke in de spits, de jonge Brit verving Donyell Malen, die lichte spierklachten had.
PSV had wel het initiatief tegen VVV, dat in 1976 voor het laatst van PSV won. Het was dan ook niet vreemd dat de staartploeg uit Venlo zich vooral beperkte tot tegenhouden. Een van de spaarzame momenten op de helft van PSV leverde in de 22ste minuut direct een treffer op: Boscagli liet zich aftroeven voor Vito van Crooij, die Jafar Arias weer wist te vinden: 0-1.
Philipp Max deed vanaf de stip al snel iets terug, maar het bleef 1-1 bij rust. Ook al omdat arbiter Van der Eijk niet opnieuw een strafschop gaf, nadat Georgios Giakoumakis de bal met zijn arm raakte. De Griek kwam ermee weg omdat hij de bal met zijn ‘steunarm’ raakte.
Na rust deed PSV wat het in de eerste helft liet liggen: de druk opvoeren en scoren. Na de 2-1 van Boscagli maakte Gakpo met zijn linker al snel fraai de 3-1. Vlak daarvoor moest Mo Ihattaren met spierproblemen het veld verlaten.
Evenveel punten als Ajax
Het werd uiteindelijk 4-1 in Eindhoven, Adrian Fein scoorde nog in de extra tijd, zodoende gaat PSV als nummer twee de winterstop in. De Eindhovenaren staan nu qua punten op gelijke hoogte met Ajax, dat woensdag dus nog tegen Willem II speelt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
22
Driekwart van commando's in spe haalt de opleiding niet, waarom is dat?
Misschien is de opleiding van de Korps Commandotroepen wel de zwaarste die er is. Ongeveer 80 procent van de kandidaten haalt de eindstreep niet eens. Universitair hoofddocent Ruud den Hartigh werkt nu samen met zijn team aan een oplossing. Door de commando’s in spe te volgen en de data te analyseren, hopen ze erachter te komen wat de grote uitval veroorzaakt. -
Huiseigenaar betaalt geen boete meer als gasaansluiting wordt verwijderd
Consumenten hoeven niet te betalen wanneer ze hun gasaansluiting laten verwijderen. Dat heeft toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) bepaald. De verwijderkosten van de gasaansluiting worden in plaats daarvan betaald door iedereen die nog wel op het gasnet is aangesloten, via de periodieke aansluitvergoeding. -
Deceptie voor Velthuizen bij eerste eredivisieduel sinds 2014: ‘Ik voelde bij de warming-up mijn hamstring al’
De rentree van Piet Velthuizen (34) in de eredivisie liep vanmiddag uit op een deceptie. Al na 23 minuten moest de doelman van Fortuna Sittard geblesseerd naar de kant. Alleen Arno van Zwam (die in 1998 al na twee minuten uitviel) haakte als doelman van Fortuna ooit eerder af. -
PREMIUMMino Raiola
Zaakwaarnemer Ihattaren des duivels: ‘Er is gelogen door PSV, dit accepteer ik niet’
PSV heeft zich de woede op de hals gehaald van zaakwaarnemer Mino Raiola. Hij is vooral boos op trainer Roger Schmidt, die afgelopen week op ramkoers lag met Mohamed Ihattaren en hem niet selecteerde voor PSV-Ajax. ,,Er is gelogen en amateuristisch gehandeld door de club”, vindt hij. Speelt Ihattaren volgend seizoen nog voor PSV? ,,Ik kan de toekomst niet voorspellen”, zegt de zaakwaarnemer. -
Bijbaan kwijt, studievertraging en kosten: 'Elke maand lastig om mijn studie te betalen'
Van zorgeloos studeren is tijdens de coronacrisis geen sprake. Studenten maken meer studiekosten door opgelopen studievertraging, velen zijn hun bijbaan kwijtgeraakt, ze lenen meer en maken zich daardoor ook zorgen over hun financiële toekomst.
-
PSV maakt excuses aan Ajax na ‘onheuse bejegening’ van Tadic
PSV heeft zich via algemeen directeur Toon Gerbrands geëxcuseerd voor de manier waarop Dusan Tadic zondagmiddag is bejegend na afloop van PSV-Ajax. De PSV-baas heeft telefonisch contact opgenomen met Ajax-directeur Edwin van der Sar, bevestigt hij desgevraagd. -
PREMIUM
Ruzie Tadic en Dumfries roept herinneringen op aan ‘The Battle of Old Trafford’
Het taalgebruik (‘pussy!’) evolueert misschien, maar opstootjes en scheldpartijen zijn van alle tijden. De ruzie tussen Dusan Tadic en Denzel Dumfries bij PSV-Ajax deed denken aan de vermaarde ‘Battle of Old Trafford’, dik zeventien jaar geleden. -
Samenvatting
Dumfries kookt van woede na clash met Tadic: ‘Je moet niet over mijn moeder praten’
Denzel Dumfries en Dusan Tadic kregen het na de rake penalty van de Ajax-aanvaller flink met elkaar aan de stok. Nadat Dumfries de penaltystip kapot had geschopt, voordat de Serviër de penalty nam, was het Tadic die vervolgens zijn gram haalde na zijn goal. De goal van de Ajax-captain zorgde voor de 1-1 eindstand.