Stunt in de maak? Ajax en Mo Ihattaren in gesprek over transfer
Ajax gaat mogelijk aan de slag met Mo Ihattaren. De Amsterdammers zijn met Juventus in vergevorderde onderhandelingen over een huurdeal met een optie tot koop voor de 19-jarige linkspoot. De oud-PSV’er is met trainer Erik ten Hag in gesprek over een mogelijke overgang.
Ihattaren leek op weg naar FC Utrecht, totdat Ajax de interesse liet doorsijpelen en trainer Ten Hag met het afgegleden talent in gesprek ging. Daarop werd Utrecht in de wacht gezet.
Inmiddels is duidelijk dat Ihattaren het seizoen vrijwel zeker zal afmaken in Amsterdam. Daar werkt hij in het Olympisch Stadion met Gerald Vanenburg, techniektrainer bij Ajax, aan zijn fysieke gesteldheid. Die laat flink te wensen over nu het talent in de zomer van PSV naar Juventus verkaste, maar er snel de brui aan gaf toen hij aan Sampdoria werd uitgeleend. Hij keerde terug naar Nederland, zonder een duel in Italië te hebben gespeeld.
Ten Hag liet vorig jaar al eens doorschemeren gecharmeerd te zijn van de behendige middenvelder. De oefenmeester, die de loopbaan van meerdere spelers uit het slop trok, hoopt ook de potentie van Ihattaren nog te kunnen verzilveren.
Ajax was voor en na het vertrek van vleugelspits David Neres naar Sjachtjar Donetsk vooral op zoek naar een explosieve aanvaller. Daarvoor richt de landskampioen de pijlen op Steven Bergwijn, die woensdag als invaller nog schitterde bij Tottenham Hotspur.
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sparta euforisch na lijfsbehoud in de eredivisie: ‘Wij zijn niet zomaar te slachten’
Dankzij de 1-3 zege op bezoek bij Heracles heeft Sparta zich verzekerd van lijfsbehoud in de eredivisie. De Rotterdammers stegen zelfs naar de veertiende plaats in de eredivisie. Dat hadden weinig mensen enkele weken geleden voor mogelijk gehouden. -
Toon Gerbrands klaar met Twitter: ‘Als directeur van een topclub betaal je onterecht hoge prijs’
Toon Gerbrands heeft zijn laatste bericht op Twitter geschreven. Gerbrands stopt als algemeen directeur van PSV en verdwijnt daarom ook van het sociale medium, waar hij naar eigen zeggen helemaal klaar mee is. -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
Rapportcijfers
Mvogo en Van Hooijdonk blinken uit, spelers FC Utrecht geven niet thuis
Wie waren de uitblinkers in de laatste speelronde in de eredivisie? En welke spelers vielen juist flink tegen? Bekijk hieronder de rapportcijfers van alle spelers die dit weekend minimaal een halfuur in actie kwamen in de eredivisie. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.”
-
PREMIUMRandje Buitenspel
Roemloos gedegradeerd, maar wel met hart voor de zaak en dat is ook wat waard
De ene week schrijft Dennis van Bergen hier over het nieuwe leven van een bekende oud-voetballer. En in de andere week laat Sjoerd Mossou zijn gedachten los op een actuele foto. Met vandaag: hoe toont een voetballer voldoende verdriet? -
PREMIUMMet video
‘Intolerantie in voetbalstadions is er nog steeds’
Maandagavond zendt NPO3 de eerste van vier afleveringen uit van De roze supporters. Daarin worden verschillende voetbalfans gevolgd in hun pogingen homofobie uit de stadions te bannen. Impressie vanuit Den Haag. ,,Er is nog een hele wereld te winnen.” -
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen.
59 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerM. Kok
M. Kok
Cees van der Horst
J. Linckens
Sander de Koning