Volledig scherm
© PRO SHOTS

Telstar zoekt vaste shirtsponsor via veiling

SC Telstar hoopt een slaatje te slaan uit de goede prestaties in de Jupiler League: een vaste shirtsponsor. De voetbalclub uit Velsen-Zuid heeft nog steeds geen vaste shirtsponsor en hoopt daar spoedig verandering in te brengen.

Via een veiling kunnen bedrijven meebieden op de volgens Telstar 'meest begeerde positie van het Nederlandse betaalde voetbal.' Telstar is de trotse nummer vier van de Jupiler League en won zelfs van koploper NEC.

De Witte Leeuwen hebben echter vooralsnog een kale borst. ,,Daarom hebben we met de decembermaand voor de deur een verlanglijst gemaakt. Daar staat één ding heel hoog op: een vaste shirtsponsor op de borst", meldt de club via de website.

,,We voelen toch een leegte nu. Alle ondernemingen uit Nederland krijgen de mogelijkheid om mee te genieten van ons succes. Om mee te liften op onze positieve uitstraling en daarmee een onderdeel te worden van dit prachtige voetbalbolwerk", aldus algemeen directeur Pieter de Waard.

Via het platform brokerstreet.nl kunnen bedrijven bieden op een plekje op het shirt voor de duur van een half seizoen.